Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha valamit az ötödik hónaptól...

Ha valamit az ötödik hónaptól lehet elkezdeni akkor négy hónaposan és egy naposan kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

Ez a szöveg amit nem tudok értelmezni. (A hozzátáplálást legkorábban az 5. hónap elejétől el lehet kezdeni.)

Akkor mikor kezdjem ha mondjuk január elsején született a gyerek.


2020. jan. 18. 05:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

B+ ha van 4 db ezresed akkor 4 van, nem 5.

A századok a Gergely naptár miatt vannak máshogy, köze nincs ahhoz, ahogy a mindennapokban számolnak ahh emberek. Az 5. hónap meg mindig azt jelenti, hogy a gyerek 5 hónappal a születésé után van.

2020. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Ha B+ nem lett volna akkor ez egy értelmes hozzászólás is lehetett volna. Csak azért írtam a kérdést mert nem teljesen egyértelmű a dolog. Tudom csak szerintem nem. De ismét ízelítőt kaphattam, kaphatrunk a magyar mentalitásból. Lehet ami neked egyértelmű az a másiknak nem. Lehet ami neked nem egyértelmű az a másiknak meg igen. Ettől meg nem kell b+ olni meg hülyének nézni a másikat. De hát ettől vagyunk mi magyarok. A másik földbe tiprásától.
2020. jan. 26. 00:35
 33/35 anonim ***** válasza:
Draga kerdezo, 3 oldalon keresztül magyaráztuk, hogy mit jelent az 5. hónaptól, de nem fogtad fel. Szerintem érthető, ha elfogy az ember türelme.
2020. jan. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Már az elején is ment az osztás. Pedig akkor is elfogadtam csak próbáltam elmagyarázni, hogy miért lehet ezt másképp is nézni. Mint ahogy egy két válaszoló írta is hogy valóban nem egyértelmű.
2020. jan. 26. 20:18
 35/35 anonim ***** válasza:

Akkor 401 az hogy lehet az ötödik század?


Mert a Gergely-naptár szerint egyszerűen nincs 0. század...


Viszont a gyerek korát máshogy számoljuk mint a századokat...

Te viszont összemosod a kettőt... Pedig nem kellene...

2020. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!