Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért megy ilyen nehezen az...

Miért megy ilyen nehezen az ételek kiváltása?

Figyelt kérdés

Már elég sok minden be van vezetve a 8 hónapos a babámnál, tehát már bőven tudnék válogatni,hogy mit adjak neki, azonban valamiért olyan döcögős. A tápot mindig elfogadja, olyan nincs, hogy ő nem kér.

A reggeli táp, a tízórai fél üveg gyümölcspüré ( ennél többet nem eszik), az ebédet hol elfogadja hol nem. Próbáltam üvegeset, de többnyire készítem. Az uzsonnával is ez a helyzet, itt tejpépet kap fél adagot ( ebből sem eszik többet), vacsorára tápot, és éjszaka még 2x kel enni.

Nekem minden étkezés után elfogadja a tápot,így nem veszem kiváltottnak.

Tegnap abszolút nem érte az ebédet azonban 180 ml tápot elfogadott, ebből gondolom hogy éhes volt.

Ja még annyi hogy nagyon hangulatfüggő az evés. Ha nyűgös nem hajlandó egy falatot sem enni ( kivéve tápot), tehát nekünk majdhogy az összes evést alvás utánra kell időzíteni.



2020. febr. 1. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű még nem akar ilyen ételeket enni. Hagyd, van olyan baba, aki 1 éves kora körül kezdi el.

A fiam 8 hónaposan csak az ebédet ette meg kiváltva, de 14 hónapos koráig pl nem rágott ezért sokáig csak pürét evett és tejitalozott.

2020. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!