Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj ha csak igy eszik nagyobb...

Baj ha csak igy eszik nagyobb mennyiseget meg 6hos babam?

Figyelt kérdés
Ebedet szeretnenk ki valtani de csak igy hajlando enni fozelekbol megeszik 30-50ml azt ker egy kis gyumolcsot abbol is szinten 40-60ml azt utanna meg jo izuen megeszik 40-60ml fozeleket. Ha igy etetem akkor sikerul kivaltani az ebedet. Ha csak fozelekel kinalom nem hajlando 40ml tobbet enni. Sokfelet probaltam mar. Szerintetek baj ez igy? Vedonot csak 26an tudom megkerdezni addig szabin van a helyettes meg bunko. Ebed utan igy alszik 1,5-2orat is. Es ki birja van mikor az uzsonnaig.

2020. febr. 14. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi még 5 hósok vagyunk, nem kezdtük el a hozzátáplálást, nem szeretnék okoskodni, csak a saját véleményemet mondom. Szerintem nem baj, erőltetni semmiképp nem szabad, mert akkor evési problémái lesznek később.

Én a helyedben a gyerekorvost keresném fel, még akkor is, ha a védőnő is elérhető.

2020. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!