Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mikor és mivel kezdte a...

Ki mikor és mivel kezdte a hozzátáplàlást? Hány nap múlva nem adott már tápszer?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reszelt almával 6 hónaposan, fél évig még kapott tápszert, 2 éves koráig tejitalt
2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Almapürével kezdtük, tízóraira. 4 nap múlva nem akart tápszert inni utána ennél az étkezésnél. Tudom hogy gyors volt, de ő nem fogadta el.
2020. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Almával, őszibarackkal kezdtem 4 hónaposan. Már 13 hónapos, de 2 éves koráig fogja kapni tápszert.
2020. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem pont 6 hónapos volt. Almával próbálkoztam először, de nem tetszett, elsőre lehet fura volt neki a savanykás íz. Burgonyát és répát elsőre imádta, utána az alma jött újra, de előbb úgy, hogy krumplival kicsit tompítottam az ízét, egyre több almát és kevesebb krumplit keverve. Tápszert nem kapott. Gyorsan ment az étkezések kiváltása, mert ha mást is kapott nem érdekelte a tej annál az étkezésnél. 8 hónapos elmúlt mire gyakorlatilag elválasztotta magát. Ekkortól már reggel/este sem kellett neki tej.Tejitalt nem volt hajlandó magában inni, tápszert és fagyasztott tejet sem, a tejpépeket viszont szerette, így azt kapott.
2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos korában,almával a tízórait.Majd sütőtök,burgonya,répa,glutén.Másfél hónap volt kiváltani 1 étkezést.Majd jött az ebéd kiváltása,kb 1 hónap. Majd az uzsonna. 1éves kora körül nem volt hajlandó vacsorára elfogadni a tápszert-nem tudom miért,onnantól reggelire kap csak. Még tervezem adni egy jó darabig,most 19 hónapos
2020. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!