Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos babáitoknak hány...

10 hónapos babáitoknak hány étkezés van kiváltva?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nulla
2019. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3
2019. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3.Reggeli és vacsora tápszer. Tízórai gyümölcs, ebéd husis főzelék, uzsonna tejpép gyümivel vagy vmilyen tejtermék gyümivel.
2019. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semennyi, 11 hónapos. 100% anyatejes, pár kanállal eszik valamibol, de utána cicizik. Sir, forgatja a fejét, h ő már nem kér a kajákból. Próbáltam püréset, darabosat, de semmi, csak pár kanál. Kezdek kétségbe esni
2019. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5. 😊
2019. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös, ez olyan eredmény, aminek örülni kell?
2019. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.erre én sem lennék büszke kedves 5-ös.de hát nem vagyunk egyformák
2019. júl. 10. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Nálunk a családi, ismeretségi körben jó pár kisbabás van, legtöbbnél már ilyen korra ki van váltva az összes étkezés. Már múlt hónapban mondták nekem hogy ők már nem adnának az én babómnak tápszert, anyósom már 2 hónapja mondta hogy ne cumiztassam már azt a szerencsétlen gyereket. Még én vagyok a hulye hogy reggel-este tápszerezek. De azért 1 éves koráig kitartok, akkor meg áttérek a tejitalra fokozatosan, de azért elég nehéz ez a nyomás... Szóval igen sokan vannak akik büszkék rá hogy ilyen korban már minden étkezés ki van váltva.
2019. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok családban nyomás nehezedik az anyuka rá, főleg a kezdőkre. Mindenki okoskodik, h ők másképp csinálnák/csinálták. Én erre azt szoktam mondani, még jó hogy nem vagyunk egyformák. Nekem sokszor mondják, h miért nem erőltetem jobban a kicsinek az ételt. Közben meg abszolút semmit nem látnak belőle. Nem lássák, h mit küzdök vele egész nap, h legalább már 1 étkezést kivakthassunk.
2019. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*kiválthassunk.


Mindenkinek szíve joga eldonteni mit, miért csinál a babájaval. Ha az enyém tápszeres lenne, szerintem én is azon lennék, h minél ügyesebben kiváltsam az étkezéseket, nem mondom, h 10 hós koráig, de 1 év után biztosan. Az anyatejjel más a helyzet. Annál természetesebb vitamin nem nagyon létezik.

2019. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!