Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mitől kezdhet megint fájni a...

Mitől kezdhet megint fájni a hasa?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babák elkezdtük több mint egy hónapja a hozzátáplálást. Ügyesen eszi a tököt, almát, barackot, édes burgonyát, körtét.

De eközben újra előjöttek a hasi panaszai mint újszülött korában.

Mi lehet a gond? Melyik étel okozhat neki problémát?

Átlagában sütőtök, burgonya, alma keveréket kap. Vagy sok lenne az adag amit megeszik több mint 140g és utána kéri a tápszert is amiből színen megeszi az adagját.

Köszi előre a segítséget.



2020. ápr. 7. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne keverve add, hanem külön. Logikus, nem?
2020. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ez a kombó hasfogó. 2 félét kombinálj, és az egyik legyen székletlazító. Pl barack sutotok, körte alma
2020. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. De logikus az okoskodás!

Tanácsot kértem, de éld ki itt a problémáid. 😂

2. Köszönöm megpróbálok akkor majd két fajtát adni valamit a krumplival.


Meg annyi esetleg ha teszek bele egy kis tápszert, akkor is segítek azon, hogy ne legyen annyira has fogó az étel?

Mert eddig az állagát nem tartottam sűrűnek soha.

2020. ápr. 7. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek problémáim, de azt gondolom, minden ht-vel foglalkozó táblázat, cikk, minden előtt ott van, hogy egyszerre csak egy újat adjunk a babának, hogy tudjuk, mi okoz hasfájást/kiütést/székrekedést/hasmenést/bármit! Éppen emiatt, mert ha egyből hármat keversz, akkor napokig kísérletezgethetsz a babád kárára, hogy melyiket hagyd el a keverékből. Nem lóverseny, ráérsz 3-4 naponta új dolgot adni és szépen lassan bevezetni mindent. Ami problémát okoz, hagyd el és hónapokkal később újra megpróbálhatod.
2020. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm így csináltuk minden új dologgal, nem volt semmivel gondunk, ezért nem is értem miért kezdett el fájni a hasa, de már abban sem vagyok biztos, hogy a hasa fájna.
2020. ápr. 8. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy sokat eszik? 140 gramm + a szokásos tápszer elég jó mennyiség. Főleg ha külön vezetted be, akkor nem önmagában 1 étel a ludas. Az is elég egyéni, hogy kinek mitől fáj a hasa.

Amúgy ht elején normális lehet a hasfájás is, szokniuk kell az új ételeket. Segíthetsz neki kis has masszázsal is.

2020. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valószínű igen, hogy sokat is eszik egyszerre, igaz a pép adása után eltelik általában egy óra mire kéri a tápszert.

Viszont újszülött kora óta nagyon változó az étvágya, nehezen igazodok ki rajta, egyik napról a másikra változik.

Ma pl nem adtam nemi pépet és nem tudom, hogy ennek az oka-e, de ma nagyon keveset volt hajlandó tápszert enni.

Lehet a fogzás miatt ilyen nyűgös, sírós, változó étvágyú?

De hallom a hasát “morogni”.

Teljesen bizonytalan vagyok ebben most.

2020. ápr. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!