Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogy csinálnátok? Tízórai...

Ti hogy csinálnátok? Tízórai bajok.

Figyelt kérdés

8 hós babám tízóraira nagyon ritkán eszik rendesen. Felkel aztán kb egy óra múlva álmos megint. Na itt vagy cici vagy ringatnás, de egyik lehetőség után sem hajlandó jobban enni. Tehát nem a cici a baj. Ha próbálom megetetni alvás előtt, az sem segít.

Uzsonnára egész szépen szokott enni. Ma megpróbálom az ebédet is.

Ti hogy csinálnátok a tízórait?


2020. máj. 5. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Felkel reggel,reggelizik utánna 1 óra múlva megint álmos,tehát alszik is? Ha 8kor kel és gondolom szopizik akkor 10 után - körül lesz megint éhes tehát 2-3 órának el kellene telnie mire újra megeteted,akkor biztosan enne. Nem az a gond hogy gyorsan jön a reggeli után a tízórai?
2020. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7kor kel. Eszik. 8 de van hogy 9 órakor álmos és igen alszik is. De ha elringatom (tehát 7től 10ig nem eszik), akkor se igazán eszik többet.
2020. máj. 5. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy van hogy 6kornyeken kell van hogy 6:30kor eszik vagy tapszert vagy tejpepet 10-11kozott eszik legkozelebb attol fugg mikor ebred mert altalaban 10kornyeken szokott bealudni kb 30percet. De van mikor ki hagyom a tizorsit es egybol az ebed jon. 3-4kornyeken uzsonna este 8-9 kozott vacsi. Ejjel egyszer kell mivel nappal nem hajlando tapszert elfogadni igy a nappali etkezesek mar ki vannak valtva. Csak ejjel fogadja el a tapszert mikor almos.
2020. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok szinten 8honapos.
2020. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Egyébként én úgy csináltam a tízórait hogy reggel tápszer 7-8 felé,10-11 felé a tízórai ami gyümölcs itt megevett kb.200g ot-1 üveg bébiételnyit. Fura hogy nem éhes a te picid,nem tudom mi lehet az oka. Szopizik helyette mert nem olyan lényeges hogy a tízórai ki legyen váltva,az is jó ha az ebéd-uzsi ki van.
2020. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!