Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha vettetek a babátoknak...

Ha vettetek a babátoknak ilyen gyümölcs italt akkor azt pluszban kapta tízórai vagy uzsi mellé?

Figyelt kérdés
Vagy akkor csak azt és plusz anyatej vagy tápszer?
2019. szept. 25. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a link, kép, akármi...
2019. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" ilyen gyümölcs ital"


Milyen?

2019. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szentkirályi pl. Barackos, sutotokos stb
2019. szept. 25. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

ÈN babaként nem adtam gyümölcs levet nekik, mert óriási a cukor tartalma, föleg a 100%-nak. A cukor mennyisége egy 100%-s gyümölcslének magasabb mint egy kólának...


Mikor 1 évesek elmúltak akkor kezdtem vizezve adni nekik gyümölcs levet és csak is étkezés után.

2019. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ilyet adni nekik, kb semmivel nem jobb mint a többi cukros üdítő. De cserébe kesobb komoly gondot okozhat h nem issza meg a vizet. Szerintem ne rontsd el rögtön az elején az ivási szokásait.
2019. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Szentkirályiban van hozzáadott cukor tudtommal, nem adnám.

A Dm-ben lehet kapni hozzáadott cukor mentes leveket. Kislányom 15 hónapos kora óta kapja az almalevet, előtte csak vizet adtam. Úgy szoktam, hogy 40 ml almalé mellé 120 ml víz és pohárból megissza, napi 1x. Ezen kívül egész nap csak vizet iszik, nem szokott rá egyáltalán, hogy csak ezt igya, most 18 hónapos.

2019. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek. Akkor ezt a dolgot azt hiszem elengedjuk, majd egy éves kor után vissza térünk rá. :)
2019. szept. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!