Tejtermékek mikor?

Figyelt kérdés
Van ahol azt írják 8 hó, van ahol 9 vagy 10. Ki mikor és mit adott
2020. máj. 9. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig változnak az ajánlások. Amikor mi kezdtük a hozzátáplálást 7 hónaposan lehetett bevezetni.

Én úgy gondolom csináld ahogy jónak látod, adsz egy kicsit meglátod ízlik e neki vagy nincs e tőle baj.

2020. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7 hósan fogok neki adni tejterméket,tejet majd 10 hónaposan.De amugy a tejet 1 évesen szokták javasolni.Viszont én úgy gondolom,ezeknek a tejeknek a nagyja víz.
2020. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Horaires ***** válasza:

Az az ajánlás amit én követek, hét hónapos kortól mondja a tejtermékeket, a tejet kicsit később, de azt eleinte csak ételbe főzve, nem csak úgy magában. Én nyolc hónaposan adtam neki először görög joghurtot és tejfölt. Gyümölcshöz, spenóthoz kevertem. Tejet valamikor a 9. hónap végén adtam neki tejbegriz formájában de attól kicsit kiütött, úgyhogy azt még hanyagolom. Mozarellát és mascarponét is lehetne, de azt mi nagyon ritkán eszünk s még nem adódott úgy, hogy adjak neki. Az erősebb ízű, sósabb sajtokat majd egy éves kora után tervezem adni.

Ami fontos, hogy olyan tejtermék legyen amiben nincs hozzáadott cukor, és ajánlott minél magasabb zsírtartalmút választani.

2020. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!