Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátápláláshoz tényleg...

Hozzátápláláshoz tényleg külön tálakat, edényt stb kell venni amit csak a baba használ és ezeket is mindig ki kell forralni, mint anno a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Mennyi idős koráig érdemes sterilizálni az eszközöket? Nem elég csak külön szivacs és alapos mosogatás forró vízzel? Sok helyen olvastam, hogy szappannal való mosogatást javasolnak. Nem szabad mosogatószerrel mosni a babacuccokat?

2020. máj. 19. 10:19
 1/7 khniki ***** válasza:
91%
De szabad. Szerinted anyáink hogy csinálták? Mondjuk én fél éves koráig kifőztem. De azóta már nem sterilizálom a kanalakat, tálakat, csak a cumisüveget.
2020. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanmár.
2020. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, én is túlzásnak éreztem, köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 19. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. 😄
2020. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsi lábast csak azért vettem, mert a meglévő legkisebben is csak kergethettem volna a kezdő adagokat. Mindkét gyereket kiszolgálta és most is jó, ja csak 1 tojást akarok főzni.


Egyénként nem szükséges. Nyilván rendesen mosogatsz alapból is.

2020. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérem, mi blw szerint találunk hozzá. 6 hó után kicsivel kezdtük, azóta a baba nagyjából ugyanazt eszi mint mi. Nem főzök külön, pláne nem külön eszközzel
2020. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A cumisüveget külön mosom kézzel, de a tányért, kanalat csak bedobom a mosogatógépbe.
2020. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!