Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » MIvel turmixoljatok a kis...

MIvel turmixoljatok a kis babátoknak az ételt?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon régi botmixerem illetve egy mini apritogepem... azzal szenvedek. Pl. Tyukhuslevest sem sikerül rendesen pepesitenem, nagyobb darabkak maradnak benne a pl. Cs. Mell rostjai és oklendezik a kisbabam. Meg nincs foga, nemrég kezdtük bevezetni az ételeket. Ti hogy csináltatok, csinaljatok, h olyan pépes legyen mint a "bolti"?

Köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 3. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Botmixerrel. Nem lesz tökéletes, de nem is cél. Enni tanítom, nem inni.
2020. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Akkor lesz pépes ha nem teljesen hígan pépesíted..



De én sem csináltam boltira

2020. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Húslevest botmixerrel, valamit turmixgépben, gyümölcsöket, répát, sütőtököt (ez a legjobb amúgy), krumplit,banánt csak összetörtem villával, de olyan is volt, hogy levesszűrőn passzíroztam, pl. a zöldborsót, mikor még nem ehette a héját.
2020. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a botmixer volt a nyerő, ha nehezen vitte a cuccot, akkor több levet öntöttem rá.

Aprítót is használtam, de az a szálas dolgokat nem turmixolja simává.

A répa, sütőtök, főtt alma kiváló a pép alapjának, ezek jó puhára tudnak főni.

2020. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Turmix gép. Kell bele egy kis folyadék (amiben főzted vagy pároltad) és teljesen sima lesz benne.
2020. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Avent gépem van, az szuperül pürésíti a húst is, de volt, hogy épp koszos volt, akkor botmixert használtam (bosch) tökéletesen vitte az is.
2020. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Kelyhes turmixgéppel. Azzal sokkal homogenebbre lehet, mint a botmixerrel. Persze egy 8 hó körüli babának már jó ha picit darabos, de kezdesnek azért nem adnék nemi darabosat
2020. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Botmixert és néha fokhagymanyomót használok.
2020. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Botmixerrel. Ha nem teljesen folyósmaz pont hogy jó! Picikendarabokat szeretem benne, mert így szokja a szilárd részeket!
2020. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%

Tyúkhúslevest? Komoly? Te megennéd?

Egy-két komponens oké, de tényleg van aki konkrét komplett levest trutyiz össze?

Sose csináltam ilyet. Kapott a levéből, a húst pedig max. átemeltem a másodikhoz.

2020. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!