Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ez tényleg segíthet, vagy...

Ez tényleg segíthet, vagy csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
10 hós babám nem eszik mennyiséget. Nem esik nehezemre szoptatni, de mennem kéne majd nemsoká orvoshoz ami sajnos fél napos program. Valaki azt mondta nekem, hogy ha nem adok neki evés után cicit akkor majd eszik. Dd én félek, hogy ugyan úgy nem enne eleget és csak rosszabb lenne a helyzet mert "éhezne".
2020. aug. 4. 12:39
 1/5 Derwer ***** válasza:
100%

8hónapos volt a fiam és cici függő, bár sokmindent összeeszegetett már, de szintén nem mennyiséget. (plusz a lefejt tejet se fogadta el, csak a frisset)


A feleségemet műtötték, altatták, így 24órán keresztül el volt vágva a cicitől a fiam.

Nem lett semmi baja, mégha az aznapi étkezése+ alvása teljesen fel is borult. És nekünk ott volt az éjszaka, ahol végül cumisüvegből is zokszó nélkül benyelte a korábban lefagyasztott tejet. Ja meg, mivel én buta apa vagyok és nem gyerek hanem felnőtt kanállal etettem, így kanállal való etetést is elfogadta végre.


Teht fél nap az semmi, nem lesz gond.

2020. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy gyerek éhezik kaja mellett. Ha nem eszik, akkor kibírja. Fejhetsz is le neki előre. Vagy kaphat tapszert amíg távol vagy. De egy biztos: kaja mellett éhen nem hal. Max a felvigyazonak lesz pár kellemetlen órája 🤷🏼‍♀️
2020. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát igen a cumisüveg itt sem játszik.😅 De akkor nem erőltetem a dolgot. Azt a fél napot megoldják.
2020. aug. 4. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Itatopohár? Sima pohár? Pl az en 6 hónapos kisfiam egész ügyesen iszik flakonból. Max a fele megy a nyakába 😀 de viccen kívül tényleg rendesen meg tudom itatni pet palackból is.
2020. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg pohárból nagyon ügyesen iszik. Ez hogy nem jutott eszembe. 😅 Köszike
2020. aug. 4. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!