Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos baba ehet felvágottat?

9 hónapos baba ehet felvágottat?

Figyelt kérdés
Sonka,párizsi ami nem olyan fűszeres. Kapott már falatkákat és nagyon enné. Sír érte,hogy kér még. Ami neki való azt is megeszi,de így még nem láttam kajáért hisztizni. Az a bajom vele,hogy tele van gondolom sóval meg még ki tudja mivel. Ti adtatok ilyesmit a babátoknak?

2020. aug. 8. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Házilag készítem a csirkemell sonkát, ezt 8 hónapos kortól eheti.
2020. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az előző írja, én is házi csirkemell sonkát adtam neki. Enyhén fűszereztem sóval+zöldfűszerekkel megsütöttem. Hűtőből kivéve vékonyan szeletelhető. Kicsiknek és nagyobbaknak is ízlik:)
2020. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha elolvasod az összetevőket te sem biztos, hogy nyugodt szívvel fogod megenni. A só még a legkisebb gond, cukortól elkezdve a tartositszereken at az izfokozókig minden van benne. Esetleg megpróbálhatod a Lidl Pure termékei közül a sertés combsonkát, abban elvileg semmi ilyesmi nincs. Érdemes mindig alaposan elolvasni az összetevőket.
2020. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Én is a lidl párizsit adtam, nincs benne semmi, íze sincsen sok, de mi azt szoktuk enni.
2020. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adok neki sonkát. Párizsit én sem ennék. De én nem vagyok biomami.
2020. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én sem mondom, hogy csak biokaján kell tartani a gyereket, de párizsit, felvágottakat meg hasonlókat még mi sem eszünk, a gyereknek sem adnék. Az nem is étel, csak ipari hulladék.
2020. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!