Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy kezdtétek a hozzátáplálást?

Hogy kezdtétek a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Olvastam cikkeket, de tapasztalatot is szeretnék hallani. Milyen sorrendben vezettétek be az ételeket, és hány napig kapott egyfélét babátok? Mikor kezdtétek keverni? Hogy vezettétek be a glutént? Az jó, ha valami babáknak való darát/zabpelyhet keverek az almapürébe? Banánt mikor adtatok neki?

Ma kapott életében először egy kevés almalevet (passzíroztam az almát), mi lehetne a következő lépés? Köszönöm előre is, ha valaki válaszol :)


2020. aug. 13. 10:53
 1/1 Derwer ***** válasza:
100%

Erre rengeteg módszer létezik. Ezeket ovlastad is már... Hogy nálatok melyik válik be az pedig csak menetközben derül ki. A mi történetünk: A feleségem vett sokfajta bébiételt, 5,5 hónaposan kapta az elsőt. Ja meg banánt kapott pépesítve.

Aztán kiderült, hgoy erős az utánzó ösztöne és elkezdtem darabokban adni a banánt. Úgy már kellet neki. És azóta is csakis darabosan eszik bármit is. (ha néha olyan dolgot kap amit kanalazni kell, fontos, hogy felnőtt kanállal kapja, a bébi kanál nem kell neki)

Azóta 9hónapos és bár még nem azt kapja amit mi - elsősorban a só miatt - kb mindent eszik: banán, barack, szeder, avokádó, uborka, sajt, avokádó krém, májkrém, vaj, lekvár, csülkös körömporkölt (ez volt az első hús amit elfogadott) és most a túros tészta az egyik kedvence.

2020. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!