Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha fáj a hasa az almától,...

Ha fáj a hasa az almától, akkor adhatok neki holnap burgonyát?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtük a kóstolást, ma már kicsit több almalevet kapott, mondjuk nem sokat nyelt le belőle, de mielőtt kakilt eléggé szenvedett. A kakija teljesen normális volt. Szerintetek tartsunk szünetet vagy ez belefér? Tényleg csak kaki előtt nyöszörgött. Vagy adjak neki holnap főtt krumplit? Csak az van itthon az almán kívül, boltba csak hétfőn megyünk.
2020. aug. 14. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alma nyersen fog (legalábbis nálunk). A burgonya is... Paradicsomotok biztosan van otthon, egy kis pürésített paradicsom (vagy őszibarack) hajtó hatású, megoldja a kakilási problémát.
2020. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet korai még neki. Nálunk 6 hósan nyersen se volt semmi baj az almával
2020. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Ruhák, cipők kivételével mindent megvettem. Úgyis minden fog kelleni ha online oktatás lesz. Nálunk kemény volt a technika, a rajz de még az ének is. Tesi cuccon még gondolkozom.
2020. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tíz nap múlva lesz 6 hónapos. Pároljam meg holnap az almát, úgy jobb lesz?
2020. aug. 14. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Párolva könnyebben emészthető, és kicsit hashajtó hatású is. Szerintem próbáld ki így.:)
2020. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A krumpli jobban fog, mint az alma. Inkább őszi barack. Attól a fiamnak mindig volt termés és könnyen.
2020. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párold meg az almát. A lányom is csak úgy ette, nyersen megfogta a hasát. En amúgy pár nap szünetet hagytam, mikor láttam, hogy nem jön be nála az alma, utána barackkal próbálkoztam. Az ízlett neki, ésnem is okozott semmilyen gondot.
2020. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk a lányommal! Nagyon megszenvedte.Arra figyelj, hogy ne olyan ételt adj majd egymás után ami fogja a székletet(alma, banán, krumpli, répa) . Felváltva adtam a lágyítós gyümölcsökkel(barackok, meggy, szilva). Ha nincs más otthon én almát párolnék és turmixolva adnám neki, hátha. Fiamnál nem volt ilyen probléma. Ezt most ki kell tapasztalnotok.
2020. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!