Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adtál alkalomszerűen...

Mikortól adtál alkalomszerűen növényi tejjel, tejszínnel vagy növényi sajttal készült ennivalót a tejérzékeny gyermekednek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hós korától
2020. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És milyen márkából adtál mennyire gyakran?

2020. szept. 10. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Müller saját márkás vaníliás zabtejet kapja szinten minden nap. Zabkását, tejbegrízt ezzel csinálom. Alkalom szerűen violife sajtot meg spar-ban kapható vegafölt, amelyik épp illik az ételhez. Tízórai-uzsonna kanalas eddig.
2020. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen pedig annyira megoszlanak a vélemények. Én is zabtejet adnék főképp, és ha a zab már adható akkor nem ertem ez egyesek szerint miért baj.Nekem 8 honapos a kisfiam
2020. szept. 10. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is már 8 hónapos. Konzultáltam védőnővel, gyerekorvossal. Mivel nem tápszer helyett adom, ezért szerintük nyugodtan adhatom.
2020. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szuper 🙂 nagyon szépen köszönöm
2020. szept. 10. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatod.

Ha van a környekeden mobió bolt ott klasszul belehet vásárolni.

De neten is vannak jó oldalak ahol kimondottan tejmentes dolgokat, nyalankságokat lehet vásárolni.

Aldiban van növényi "tejföl" ami nagyon jó.

2020. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldis tejföl sajnos szójás, a Vegaföl pedig tisztán kókusz alapú.
2020. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2020. szept. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!