Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a legjobb bébiétel és...

Melyik a legjobb bébiétel és cumisüveg melegítő is egyben?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, még nem volt kezemben ilyen termék. Találtam olyat, amelynek a leírásában a bébiétel melegítés, illetve úgy értem, hogy, ami nem cumisüvegben van, az az üveg, vagy doboz max 80ml-es lehet. Hát az nem nagy. Most a MAM 5 db-os tejtároló pohár szettjét néztem, (amihez szintén nem látom a leírásban sem, hogy hány ml-es) zöld színű. Tudja valaki, hogy mekkora az a pohár?

Tehát olyan melegítőt keresek, amelyikbe nem csak valami mini Kecskeméti bébikaja üvege fér bele, pláne, hogy nem szeretnék majd üveges kaját vásárolni, tehát az a része nem érdekel.



2020. szept. 13. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A mikrohullámú sűtő.


De, ha mindenképpen ragaszkodsz melegítőhöz (szerintem kidobott pénz), akkor a Babymoov Tulip típusú melegítőit ajánlom.


[link]

2020. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ja, a poharak meg 150 ml-ek neccesen.

120ml-ig jelölve.

2020. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hat nekem van egy bontatlan sosem használt. 😀 leghaszontalanabb termek a világon.
2020. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
A MIKRO 😅
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem babyono volt, minden belefért, saját tálkája is van, aztán mikor már nem kellett, el akartam adni jofogáson, 3 ezerért se vették meg, úgy hogy szerintem használtat vegyél, tele van bébiétel melegitövel az oldal.
2020. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mikró vagy pedig egy magas edényben forralt vízbe állítsd bele, hígabb pürékhez és tejhez az is jó.
2020. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Fölösleges venni,a mikró tökéletesen megfelel erre a célra.Tipikus porfogó kacat.
2020. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát látom én vagyok az egyetlen akinek nagyon hasznos.

Használtan vettem egyet 2500 Ft-ért, ha megyünk wellnessezni akkor tudjak tápszert melegíteni éjjel.

Annyira bejött,hogy már ugyan nem kel éjjel a lányom, de sokáig míg kelt ebben melegítettem neki.

Nem kellett a földszintre levánszorognom a konyhába, így nekem se ment ki az álom a szememből. Reggel ébredés után még mindig ebben melegítem neki. Annyi,hogy lassabb mint a mikró, de van rajta melegen tartó funkció hőmérséklet szabályozással.

2020. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó vagyok. Aki lepontozott miért tette? 🤔
2020. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

huu...Oké, Nem kizárt, hogy nem veszek, meggyőztetek a mikróval.

Köszi, ennek mondjuk leginkább a férjem fog örülni, de belátom így lesz a jobb :D :D

Mindenkinek ment a pont, köszi. :)

(Utolsónak! Nem én voltam!)

2020. szept. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!