Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiétel vagy cumisüveg...

Bébiétel vagy cumisüveg melegítőt hogy kell használni? Simán beleteszem az üveget, vagy kell bele víz, és abba az üveg?

Figyelt kérdés
Most kaptunk egy angel care cumisüveg melegítőt, de leírást nem adtak hozzá. Tud valaki segíteni? Köszi.
2012. márc. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan volt, amibe vizet kellett tenni, esetleg ha feltennél egy képet róla....
2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 féle cumisüvegmelegítőnk van, és mindegyikbe kell tenni vizet. Annyit, hogy ha beleteszed az üveget, akkor majdnem tele legyen.
2012. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, sajnos kepet nem tudok feltolteni.
2012. márc. 5. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Avent volt, abba nem kellett (és nem is lehetett) vizet tenni. De őszinte leszek, azt nem is nevezném melegítőnek, maximum melegen tartónak, mert nem melegített kicsit sem. Ha a cumisüveget melegen beletettem, akkor azt melegen tartotta, de kipróbáltam nem hűtőből kivett, szóval nem teljesen hideg bébiétellel, és egy óra múlva sem lett meleg.
2012. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es hsz. voltam:

Nekünk Canpol babies, Momert és ELIN márkájúak vannak (ezekbe kell víz), lehet, hogy ezek máshogy működnek, mint az Angel care.

Esetleg hívd fel a Brendont telefonon, ők biztosan tudják, mert árulnak Angel care-es babacuccokat.

2012. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!