Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos babának mivel...

5 hónapos babának mivel dúsítsam a gyümölcsöt, hogy táplálóbb legyen?

Figyelt kérdés

Ami nem ilyen boltban kapható dobozos cucc.

Sima rizs vagy zabpehely ? Azt le lehet simára turmixolni ? Vagy valami cukormentes keksz ?

Tejterméket úgy tudom még nem kaphat .


( most tekintsünk el attól , hogy még nincs 6 hónapos , érett a hozzátáplálásra, baromi jó étvággyal eszik és mennyiséget , csak hamar megéhezik a sima gyümölcs után .)


2020. szept. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-es rizspelyhet adtam mindenhez. Gluténmentes, meleg vizet kell ráönteni és kész.
2020. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
7gabonás pép. Tudom, dobozos, de az szerintem a legjobb. Egyszerre bevezet mindent, sokáig elég egy doboz.
2020. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mire gondoltál? A rizspelyhet, zabpelyhet, kekszet nem boltban veszed? Egyébként jó bármelyik.
2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Csirkét is kaphat már. Pl dm-ben van ami tiszta csirke pure. Bio. Egy-két kiskanál elég belőle.
2020. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Puffasztott amarant, puffasztott rizs( sokkal könnyebb megemészteni mint a főtt rizst). Van puffasztott barna rizs is és ezeket bele lehet keverni nem lesz más az íze. A kukorica pufikat nem javaslom, nehéz megemészteni, talán késöbb. Ja! És a hajdina pehely is nagyon könnyű, és egészséges.
2020. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!