Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5honapos babamnak milyen...

5honapos babamnak milyen gyumolcsoket adhatok?

Figyelt kérdés
Kezdenem a hozzataplalast,de bajban vagyok mivel februar van igy nem nagy a gyumolcs valasztek!Alma banan oké,es aztan?korterol,kiwirol,narancsrol azt hallottam nem lehet még!Akkor?Nem magyarorszagon elunk,a gyumolcsok ugye azonosak,de itt nem lehet kapni uveges baba etelt,ami megkonnyithetne a dolgom...

#Hozzàtáplálás #Téli gyümölcsök #5honapos baba
2016. febr. 24. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A banánt sem adnám, az is déli gyümölcs. Almát adj, répát, krumplit, sütőtököt kezdetnek. Adhatod az alma keverve krumplival is. Ezeket ha bevezeted, el is telik egy hónap. Utána adhatsz mást is.
2016. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg csomagban küldess ki magatoknak üvegest, ha van rá lehetőség.
2016. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Gyümölcsök: alma, őszibarack, meggy, gesztenye

Zöldségek: burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla

Gabona-pelyhek: rizs, búza, zab, kukorica, 7gabonás pehely

2016. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert,de itt a doktor nenink azt mondta eloszor a gyumolcsok,es kovetkezo honaptol johet a zoldseg....a kortet ajanlotta,holott otthonrol meg azt hallom azt meg nem szabad... :(
2016. febr. 24. 09:24
 5/16 A kérdező kommentje:
Ertem en hogy oszibarack es meggy az mehet,de honnan vennek februarban???
2016. febr. 24. 09:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Meggybol a fagyasztott is jo, az biztosan van ott is. De megkerdezhetem, hogy hol elsz, hogy nincs uveges baba etel?
2016. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Görögorszag...bebiviz sincs,porszivos orrszivot is otthonrol kaptam,es meg nagyon sok minden nincs....lattam mar kb.2fele nestle bebietelt de azt se mindenhol kapni!A doktor nenink azt mondta jogy mert mi olyan orszag vagyunk,hogy frissen keszitjuk a bebietelt nem konzerbol adjuk....
2016. febr. 24. 10:12
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
És olyan ország is vagytok, ahol nem mondja el az orvos néni, hogy milyen gyümölcsöket adj illetve honnan, ha már nem tudod?
2016. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De elmondta!!Alma,korte kiwi,banan,narancs...De en mindenhol azt olvasom hogy ezeket (az alman kivul)meg nem szabad 5honaposnak adni,ezert tettem fel a kerdest!!!!
2016. febr. 24. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

De döntsd már el, hogy mit akarsz!

1) követed a görög gyakorlatot és adod, amit ajánlottak,

2) vagy a magyart, és akkor nem problémázol azon, hogy "de a dokinéni azt mondta, hogy előbb csak gyümölcsöt!"


Idehaza is a szezonálisokat helyezik előtérbe. Nincs barack? Nem kap. Nincs meggy? Nem kap. Van viszont krumpli, alma, sütőtök, (cékla, répa nitrátos lehet), gesztenye... kap azt. Ez bőven többet lefed, mint 1 hónapot, mivel lassan kanalazva kell haladni.

2016. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!