Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan akinek nem...

Van itt olyan akinek nem eszik 5ször egy nap az 1 éves?

Figyelt kérdés
Ha 5ször ültetem le akkor csak csipeget. Ha kap utána cicit ha nem. Arra gondoltam, lehet nem éhes. Elég lenne neki 3 étkezés. Van aki csak 3szor ülteti le a gyereket enni? Járható út?
2020. szept. 21. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 étkezés van, mert későn kelnek a gyerekek és 10 körül reggelizünk. Ha csak egy szelet almát adnék tízóraira, akkor sem ebédelnének. 😊
2020. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is járható út. Mi is úgy vagyunk napirendileg, mint az első válaszoló. Plusz, ha nagyon későn kel délután, néha az uzsi is kimarad. (Jól fejlődik, normál percentilis.)
2020. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 4 vált be kb 13 hónapos korától. Ha többször kínáltam akkor az a fő étkezések rovására ment, pláne a vacsora rovására.

Ezen kívül cici reggel és este, de az már nem mennyiség, a reggeli ébredős cici után max 1 óra múlva az etető széket szedi ki a helyéről. 😂

2020. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Most 12 hós a fiam. Eddig nem tudtunk étkezést kiváltani, mert nem eszik mennyiséget. Arra gondoltak, hogy ha nem kap cicit evés után akkor majd éhesebb lesz és eszik. De ez se jött be. 🤷 Akkor megpróbálom, hogy kihagyjuk mondjuk a reggelit vagy a tízórait.
2020. szept. 21. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 étkezés van. Így igényli, ha 5x kínálom, akkor nem eszik rendesen, csak 1-2 falatot.
2020. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hós, 4 étkezés van nálunk is. 8 körül kelünk, de 9 előtt nem érdemes reggelivel kínálnom. 11:30-kor ebédel. Így nem fér bele a tízórai a napirendjébe.
2020. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!