Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van olyan csoda itatópohár,...

Van olyan csoda itatópohár, amiből 10 hónapos baba hajlandó lenne inni, aki állandóan kiköpi a vizet, teát, gyümölcslevet?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be?

Cumisüveget, puha és kemény csőrös poharat, fecskendőt, kanalat eredménytelenül próbáltunk. Kevés már a tej és a pisije, a tápszert se hajlandó meginni, csak a pépeket, de abban nincs elég folyadék. Nuk magic cup tényleg jó, vagy csak annak aki másból is iszik?



2020. szept. 24. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
En a helyedben a poharat próbálnám meg. Olcsóbb meg amúgy sem vagyok ezek nagy pártolója. Először felespoharbol adtam a lányomnak. Nem érdekelte öt az elso csoros itató én meg nem akartam ezekre vagyonokat költeni. Másfél éves korára nagyon kevés balaesettel egyedul ivott már belőle. Bolcsibe is örülnek neki :)
2020. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem csak pohárból iszik 5 hónapos kora óta, igaz a fele mellé megy de semmi másból egy kortyot se, így ennél maradtunk.
2020. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk ez:

[link]


Imádja a fél éves kisfiam. Mióta ilyenből kap, sokat iszik.

2020. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a kicsi csőrösből ivott, csak nem éppen a neki valóból. Dehát mindig lenyúlta a tesó csőrös poharát (kis korkülönbség) és abból olyan jól esett neki, kapott egyet ő is.

Ezt: (igen, 10 hónaposan, szaranya vagyok)

[link]

2020. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Nekünk ez van, szereti. Bár ő bármiből szívesen iszik.

Próbálgass. Nekünk bejött a felespohár is (kicsit vastagabb üvegű), valamint teljesen odavan a bögrékért(sokat teázunk,neki meg nyilván az kéne, ami nálunk van sokat).

2020. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szívószálas jött be

Vagy a sima pohár

2020. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk Munchkin tanulópoharunk van, első alkalommal nem fogadta el, másodszorra nagyokat kortyolt belőle. Mi legelőször cumisüvegből próbáltunk neki vizet adni, sose itta úgy meg.

Viszont tényleg érdemes először sima pohárral próbálkozni, ha úgy elfogadja, akkor szerintem az ilyen csoda tanulópoharakból is, elég hasonlóan kell inni mindenféle pohárból. Mi ezt csak azért vettük neki, mert ebből segítség nélkül tudott inni már 6 hónaposan és nem borította magára a vizet.

2020. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Vizet 360 fokos itatópoharból kis segítséggel nagyon ügyesen iszik 6 hónapos kora óta. Gyümölcslevet én adok neki műanyag pohárból kortyonként.
2020. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!