Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok ajánlani minél...

Tudnátok ajánlani minél higiénikusabban tisztítható itatópoharat?

Figyelt kérdés

Olyat, amiben nincs olyan alkatrész, amit nem lehet teljesen szétszedni, s így egyáltalán nem hajlamos a penészesedésre?


Lehetőleg kemény csőrűt.

Mam trainerünk van, de a pici ráharap, nem csak szívja és folyik össze-vissza, legkevésbé a szájába.


Van egy TommeeTippie is, de erről ezt találtam nemrég:


[link]


Amerikában vissza is hívták a terméket, de itthon erről nem is hallani.

Mi eddig csak vízzel használtuk, de olyan itatót keresnék, amibe tápszert, tejitalt is biztonsággal lehet tenni.


Ötlet?



2016. szept. 18. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk DM saját márkás van,de az szilikonos.Viszont szerintem jól tisztítható.A lányom mindig abból issza a tejitalt.Emellett már próbálkozunk az Avent tanuló poharával.De az nem csőrős.
2016. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen igazából. Mi Aventet szoktunk használni, elég jól szétszedhető, de kb fél év után mindig elkezdett feketedni az itatós része alatt, és nem tudtam kitakarítani rendesen. Ilyenkor új itatós részt kell venni hozzá, ennyi.
2016. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mam-ba vettem a zöld csőrt, az kemény. De mennyi idős a baba? Mert abból ömlik.
2016. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kerek 1 éves.

Megnézem a mam-ot. Valamiért eddig azt hittem, csak puha csőröse van (dm-ben csak azt láttam).

2016. szept. 18. 21:26
 5/6 linda8877 válasza:

Mam-om volt. Mindenféle csőrt próbáltam már. Imadta a fiam, viszont rettenetes a szelepeset takarítani, a szilikont viszont szétragta a fiam allandóan.

Dm saját márkát viszont valóban fullra szét lehet szedni (szelepét 2 lapra). Szerintem a leghigiénikusabb.

Szívószálasat NE!

2017. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha, pont szívószálas jött be végül, a MAM nem. A gyógytornász is azt ajánlotta renyhébb arcizmok miatt és sokat segített is. Régi kérdés, itthon már rég pohárból iszik.
2017. ápr. 29. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!