Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lassan 7 hónapos babámnak...

Lassan 7 hónapos babámnak adhatok csokis tejpépet vacsorára vagy uzsira? Nem fog tőle felpörögni és éjszaka nem aludni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
A csokitól való "pörgés", ami a kisgyerekeknél jellemző, az abban található cukor miatt van. Babáknak való tejpép nem hiszem, hogy felpörgeti. :)
2014. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
se csokisat se tejeset nem adnék. mindkettő korai az ő korában
2014. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem adnék neki

Korainak tűnik. Miket eszik már?

2014. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tejpépet eszik már. Főzeléket, gyümölcsöt

miért lenne korai? hát itt szinte mindenki ad a babájának.

2014. máj. 13. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Én adom neki, semmi baja tőle. Ezt a csokisat eheti, úgy van kitalálva, hogy jó a babáknak. A rendes kakaóport nem eheti.

A mülleres milupásat adom, az nincs telenyomva cukorral és tápszer alapú. Merthogy a gyermekem nem fogadja el a tápszert hónapok óta, szopi meg már nincs. 10 hónapos.

2014. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mülleres milupásat? az miben más ,mint a sima milupás? ami a dm-ben van?
2014. máj. 13. 17:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban mondom, hogy szerintem cukrosabbak és tej alapúak. A mülleres német verzió jobbnak tűnik nekem.
2014. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Nyugodtan adja neki, az ilyen pépeket babáknak gyártják semmi káros nincsen bennük. szeretik, szépen fejlődnek tőlük, és tele van vitaminnal, ásványi anyaggal. Nekik való! Ráadásul szeeretik is!
2014. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjal csokis pepet 1 even aluli gyereknek es kulonosen ne vacsorara. A csoki es minden edesitett etel hirtelen megemeli a vercukor szintet. A vercukor szint leesese ehsegerzetet okoz aminek a kovetkemenye ehsegerzet. Folyamatos evesre kenyszerit. A fogaknak is rosszat teszel vele. A forgalomban levo bebietelek tobbsege nem egeszseges, ne higgyj a gyartoknak. Kerd ki dietetikus tanacsat.
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"tejpépet eszik már. Főzeléket, gyümölcsöt

miért lenne korai? hát itt szinte mindenki ad a babájának."


hát, a válaszokat elnézve azért a "szinte mindenki" nem állja meg a helyét.


üdv.: 2.


ui: én már nem fejteném ki a miértet, mert közben megtették mások

2014. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!