Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az baj ha egy 1,5 éves lány...

Az baj ha egy 1,5 éves lány alig eszik?

Figyelt kérdés

Nővérem lányáról van szó. Aggódok érte (ahogy ő is). Már 3 hete nem eszik semmit, jelenleg csak Kinder tejszeletet hajlandó megenni, de abból is csak egy felet, utána ellöki. Ez az egész napi kajája. Amúgy teljesen jól van, vidám, egész nap aktív, alig lehet lelőni. Tehát nem tűnik úgy, hogy rossz lenne ez neki. A súlya változatlan (1 hónapja volt mérve ezelőtt).

Mit lehetne csinálni, illetve egyáltalán kell-e valamit? Inni iszik rendesen, de a kaja az közel nulla. Én nem is igazán értem hogy nem halt eddig éhen, de rajta nem látszik hogy rosszul érezné magát. Nem jön foga, vagyis hát biztos jön hiszen gyerek, de nem sír miatta és nem azért nem eszik mert fájdalmas lenne neki.



2020. nov. 7. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kakaó, tejital, joghurt és hasonlók nem csúsznak le számlálatlanul?
2020. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos. Tényleg csak ennyit eszik. Inni pedig teát iszik.
2020. nov. 7. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamit eszik/iszik biztosan, fél tejszelettel egy hétig sem húzná ki.
2020. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Ezt nem értem én se. Nővérem egész nap vele van, tegnap én is velük voltam reggeltől estig, és biztos hogy nem eszik mást. Volt hogy evett egy kis kekszet, vagy bébipürét, de ezeket nem egy nap, hanem az egyiken ezt, a másikon azt. A tejszelet úgy 1 hete jött, azóta eszik csak azt. De előtte a mennyiség az előző kajákból is ugyanolyan kevés volt.
2020. nov. 7. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy jön neki a foga? Én kislányom se eszik semmit ha jön a foga. 15honapos volt hogy egyszerre jött neki a 4rago fog és csak a vizet vagy a megyszorpot itta de kaját nem evett. Igaz nála 2napig tartott csak. Ha továbbra is fent áll én elvinnem dokihoz.
2020. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is nagyon rossz evő volt - mondjuk ennyire nem -, nálunk a Béres csepp segített.


Meg kéne nézetni, nincs-e vashiánya.

2020. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hete valóban csak napi fél tejszeletet enne, akkor fogyott volna minimum 1, de inkább 2 kilót.
2020. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom (21 hónapos) is keveset eszik. Béres cseppet ajánlott a védőnő.
2020. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!