Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A menyem nem főz az unokàmra,...

A menyem nem főz az unokàmra, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Csak ilyen szenny babakajákat ad neki, pedig már kilenc hónapos. Próbáltam neki adni húslevesből dolgokat de nem engedte, azt mondta túl zsírosan meg fűszeresen főzök 😡 a háztartási kekszet is kivette a kezéből amit adtam neki. Fél hogy megfullad pedig szokott neki szendvicset is adni, a kenyér ugyanaz mint a keksz.. És alig főz rá mindig veszi az üveges kajàt. Ha veszélyezteti tudok valamit tenni? A fiam nem mond semmit mert már rég nincs szava benne..
2020. nov. 10. 10:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
A babakajával ugyan nem veszélyezteti. Körberöhögnének a gyámügyön ezzel. Állítsd le magad, mielőtt a menyed annyira berág, hogy nem láthatod az unokádat. Ez minden, csak nem kiskorú veszélyeztetése.
2020. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Derjaderja ***** válasza:
84%

Kamu szerintem 😁

Amúgy az ő döntése, hogy mit eszik a gyereke. Mennyi idős amúgy a kis mesehős?

2020. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező megírta, hogy 9 hónapos.
2020. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Na a sztori elején még csak babakaja a végére meg már szendvics is lett. Legalább következetesen hazudoznál...
2020. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez még nem meríti ki a veszélyeztetés fogalmát. A bébiételek nagyon szigorúan ellenőrzött körülmények között készülnek, szigorúan ellenőrzött beszállítóktól hozzák az alapanyagokat. Lehet, hogy a baba valamiért nem fogadja el a házi kosztot, az üvegeset viszont szívesen megeszi. Lehet, hogy próbálta ezt neked elmagyarázni a menyed, csak nem hallgattad meg, mert erőszakosan mondod a magadét. Nekem túlzásnak tűnik, hogy csak bolti bébiételt kap a baba, de talán ha őszinte érdeklődéssel megkérdeznéd a menyedet, miért van így, akkor elmondaná. Biztosan oka van, de ha ilyen erőszakos banya módjára viselkedsz, nem fogja megosztani veled.

Az is igaz, hogy nem jó a babának, ha túl fűszeres vagy zsíros az étel. Ha mindenáron mindenlébenkanál nagyi akarsz lenni, akkor szólj a védőnőnek, hogy nézzenek rá a gyerek táplálkozási szokásaira.

2020. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
de szarul trollkodsz, kicsit olvasgass még utána ennek :))))
2020. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom mit tegyél. Semmit 😀 a babakaja százszor egészségesebb, mint a főtt zsíros fűszeres kaja (amivel egyébként módjával nincsen gond, de ezt az anya kompetenciája eldonteni). A háztartási keksz cukros, amire semmi szüksége a babának. Miért nem ádáz neki kiflit ha egyszer azt eszik?

Egyébként ha kapcsolatot akarsz az unokaddal, akkor javaslom állj le.

2020. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Jaj édes Istenem hagyjuk már azt a háztartási kekszet... Ezerszer jobb babakekszek léteznek.
2020. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Olyan lehetsz mint az én anyósom. Kezdte az időre etetéssel, folytatta hogy adjak köményteát, vizet a 100%ig iszsz babámnak. Utána hogy miért nincs cumija, miért nem hagyom rá cumisüveggel, miért van kilyukasztva a füle, miért nem arany van benne, hozzátáplálást minek húzom, miért nem ezt adok, miért nem azt...

Na tudod mi a vége? Marhára nem vagyok rá kíváncsi, a gyerek meg sír ha csak ránéz. Szóval az összes meny nevében kérlek, állítsd le magad.

2020. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Azt tudod tenni, hogy nem magyarázol bele mindenbe. Ha az én anyósom lennél már nem kéne látogatnod az unokát..
2020. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!