Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Válogatós 9 hónapos babátok...

Válogatós 9 hónapos babátok mit eszik szívesen?

Figyelt kérdés

Nem a boltban kapható bébi ételekre lennék kíváncsi, hanem azokra amiket ti készítitek el neki otthon.

Sajnos a kislányom elég finnyás és nagyon nehéz őt megetetni bármi kanalas étellel. Szívesebben főznék neki itthon, de semmi sem ízlik neki. Nem túl sósan főzök, éppen hogy teszek bele, cukrot egyáltalán nem adok neki, ha kell inkább almával vagy banánnal ízesitek. Bébi üveges étel sem mindegyik ízlik neki. Sajnos sokszor tápszert kell adnom így.



2020. dec. 11. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapros tökfőzelék és édesburgonya, ezeket mindig szívesen ette. Boltit és házit is egyaránt.
2020. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak amihez gyümölcs is van. Úgy szoktam főzni neki, hogy pl brokkoli, csirkemell, krumpli, alma, vagy körte, alma, répa, krumpli, csirkemell, vagy sóska, alma, krupli stb. Ha nincs bennük gyümölcs, nem eszi meg. A sütőtökön kívül semmi zöldséget nem eszik meg magában sem hússal. Régen szerette az édesburgonyát, de már az sem kell neki. Esetleg még cukorborsó ha olyanja van, abból eszik elfogadható mennyiségét. Uzsonnára és tízóraira gyümölcs van vagy tejpép, babajoghurt, babakrémtúró, babapuding, ezek nagyon mennek.
2020. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az én lányom nem szereti az édeset annyira, inkább a savanykás és a sós ízek csúsznak ha csúsznak egyáltalán. Cukorborsót még nem adtam neki, de lehet az lesz a következő.

Esetleg még tipp?

2020. dec. 11. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld bevonni a babát a kajakészítésbe. Pár napja futottam bele az alábbiba, és imádnivaló. Nyilván itt már nagyobb a kislány, de úgy sejtem, nem most kezdte apuka a közös főzőcskét.

[link]

2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Esetleg töltsd le a Manómenü appot, ha még nem ismered.
2020. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy írtatok.

Imádnivaló a videó, talán majd ha kicsit nagyobacska lesz ezt megcsinálhatjuk.

A mano menü appot már letöltöttem csak azt nem tudom hogy a baba korának megfelelő ételek dobja ki? Az adatait megadtam.

2020. dec. 12. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan fül, hogy receptek életkor szerint.
2020. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!