Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mostanában minden érdekesebb,...

Mostanában minden érdekesebb, mint az evés. Tippek, trükkök?

Figyelt kérdés

Kisfiam nemsokára 10 hónapos lesz. Mostanában minden érdekesebb, mint az evés. Forog, tekereg, sír, hogy menne, minden kis zajra felkapja a fejét, nézeget. Ha apa vagy más is van a helyiségben, akkor nem eszik, azt nézi, mit csinál a másik.

Adok a kezébe kanalat vagy valamit az se használ.

A védőnő már szólt, hogy alig hízik mostanában, 2-300 grammokat csak. Bár most jött a foga, kevesebbet evett. A héten megyünk hozzá megint, ha nem lesz megfelelő a gyarapodás, akkor kivizsgálásra akarja küldeni.



2021. jan. 5. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ennyi idősen ez, pár hét után javult a helyzet. Új mozgást tanul vagy fejlődik a beszéde, és tök normális, hogy most minden más izgalmasabb mint egy helyben ülni és enni. Szerintem a 2-300 gr gyarapodás nem kevés, persze nem írhatom felül egy védőnő szakvéleményét. Az én babám fogyott, és az már probléma. Ne aggódj, csak ki kell várni, amíg átesik ezen az időszakon. Az étvágy folyamatosan változik náluk.
2021. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor normális hogy stagnál a súlya meg a babák ilyenek. Ma döntöttem el hogy elengedem. Szó szerint ugyanezt csinálja a fiam.

Engem a védőnő megnyugtatott, hogy életkori sajátosság, kínaljam mindig, de ne erőltessem.

Egyébként a fiamnak korog a gyomra miközben tolja el a kaját a cumisüveget.


Hálisten a pépeket imádja.

2021. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt nem tudjátok, hogy milyen kivizsgálásra küldene minket?
2021. jan. 5. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!