Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha nem akar még enni 6 hónapos...

Ha nem akar még enni 6 hónaposan, akkor milyen vitamint/táplálékkiegészítőt kéne kapnia?

Figyelt kérdés
2 hete múlt 6 hónapos, kínálgatjuk is, de egyáltalán nem kéri. Úgy tudom 6 hónapos korra kiürülnek bizonyos vitaminraktárak a kis szervezetében, ezért kéne elkezdeni ennie valamit. Helyette valami folyékony vitamin, ti mit adtatok, akiknek nem evett a babájuk fél évesen?
2021. jan. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, fiam 8 honaposan kezdett el kostolgatni. Addig csak tapszert kapott
2021. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak d és k vitamin (ha anyatejes) kell neki. A hozzátáplálás nem baj, ha lassan megy.
2021. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen 4 hós kortól adható multivitamin cseppek, az sem kell?

D és K vitamint kapja, azon felül gondoltam vasat, c,b vitamint, ilyesmiket pótolni.

Köszönöm.

2021. jan. 19. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, már írtuk. Én c vitamint adtam amikor beteg voltam, hogy ő ne legyen az, de csak akkor.
2021. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Zinzino egyik olaját adom neki kb. fél éves kora óta, bár sosem voltak nagy gondjaink az evéssel, igaz, kissé válogatós gyerek. Halolaj+D-vitamin van benne, szóval azt már külön nem is kap.
2021. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!