Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan ember (akar...

Van itt olyan ember (akar ferfi, akar no) akinek a napi kajaja 2500-3000 ft korul van (taplalekkiegeszitovel, vitaminnal, feherjeporral mindennel egyutt)? Vagy vegan? Vagy letezhet egeszsegtelenul elo ember?

Figyelt kérdés

Alberlet miatt sporolnom kellene, es irrealisnak tartom a napi szintre kiszamolt kajamat.


Az erdekelne, hogy van-e itt olyan testepito, sportolo (vagy akar nem dietazo) ember akinek a kajaja napi szinten eleri a 3000 ftot?

(Akar vegan, akar testepito)


Pl. Megvesztek 2 kg csmellet, x forintert

Es beosztjatok

Meg feherjepor minden...


Napi szintre lebontva van akinek ez eleri a 3000at?


De akar az is erdekelne, hogy letezhet-e egeszsegtelenul elo ember (pl. Napi 1 mekis kaja 1690 pl egy menu ebedre, akkor reggel pl beul vmi starbucks kavezoba 890ert inni kavet este meg gyros pizza...


Letezik olyan ember szerintetek aki napi szinten etel + italra 3at kolt?


24/l



2018. ápr. 7. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze ,napi 10kt is el lehet enni. Ha engedi a pénztárca akkor hajrá. Ha nem akkor meg kéne tanulni főzni,napi 800 ftbol kijossz.
2018. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen makrókkal számoltál? Én nekem nincs így kiszámolva, de akkor is soknak tűnik picit. Itt ha szűkösebb a keret írták hogy 30-40kból ki lehet hozni a normális kaját egy hónapra, bár az nyilván nem lesz olyan változatos.
2018. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet költeni ennyit, miért ne? Láttam már embereket, akik napi szinten elég rendesen tolták a málnát, nyilván van, aki vadlazacot használ fehérjeforrásnak s ezek persze még nem is kirívóan drága cuccok, a határ a csillagos ég. Itt a gyk-n is láttam már ilyen szintű ételköltséget, ez igazán semmi különös. Volt, aki maga főzött és ennyi ment el rá.

De van, aki étteremben eszik sokszor, ott is lehet rendesen enni, csak neccesebb számolni.


Pár flancos kávéra el lehet költeni annyit, mint más ételre, igaz, ezt te is írtad.


Napi 3 ezerből tuti nem csirkemellet vennék. A lazac finom, de én tojást eszem, az meg túl olcsó, de lennének azért ötleteim, ha el kéne költenem ennyit. Málna, gránátalma, pekándió, ezekre nem sajnálnám a pénzt. S még mindig nem mentem be japán étterembe minden héten. Amikor először mentem, SOK éve, valami 13 ezret hagytunk ott ketten s igazán nem voltunk nagydarabok, bár madárétűek sem, az igaz s jól is laktunk rendesen. (Kínában még érdekesebb, ott meg lehet tenni, hogy a japán éttermes vacsorád minimum húszszor annyiba kerüljön, mint a kifőzdés, arrafelé extrém olcsó ebéded.)


S én sosem éltem nagy lábon, fogalmam sincs a drága ételekről.

2018. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most szamoltam, 4992 ft/napra jott ki, tapkieg nelkul. Nem eszem lazacot meg hasonlokat. Eleve a napi 1.2-3kg csirke van 2000.
2018. ápr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a maradék 3000?
2018. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Koslayer te koxolsz amúgy?


Nekem havonta ennyi megy el kb:

1 liter lenmagolaj 2K

12 kg csirke 20k

6kg rizs 2k

kb 10kg fagyasztott zöldség 5k

Fehérje, vitaminok 10k

zab 6kg 2k

1kg mogyoró kb 1k


Ez olyan 1400ft/nap

74 kiló vagyok

2018. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem havonta egy százas a kaja.

Főleg napi 50dkg hátszín,35-40deka mellfilé vagy hal főleg édesburgonyával.

Tápkieg egy 30-as mindennel együtt(vitamin,C vitamin,MultiPro, plusz kapszulázok is homoktövis,C vitamint most akarom),italban teát iszok magam főzöm le(napi 5 liter folyadék).


90kg 30 éves férfi vagyok,heti 5 edzésem van.

2018. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nőként havi szinten 40-50 ezret költök rá, kiegészítőt nem is veszek már jó pár hónapja ,inkább kajából viszem be .Hekkfilé,tonhal ,fagyasztott és friss zöldségek,tofu,tojás,néha marhahús ,rizs,durumtészta,sajt .

El tudnék költeni 3* ennyit is természetesen ,de mivel nincs mibű ,így ez van :D

2018. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 Rizs, lenmag, lenmagolaj, szolomagolaj, lazac, belszin, tapkieg, zab stb.

#6 Igen.

2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!