Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos babának mi legyen a...

9 hónapos babának mi legyen a vacsorája?

Figyelt kérdés

Eddig úgy csináltuk, hogy 16-17 óra között kapott uzsonnára tejterméket, tejpépet, majd 19:00 körül főzeléket majd altatáshoz 20:30 körül tápszert. Éjjel sokat dobálja magát, tekereg, nyög, és általában reggelre van egy nagy adag kaki.

Most olvasgatom hogy uzsonna után már csak tápszert kellene adni. Nekem ez új, védőnő nekem azt mondta mehet éjjelre a főzelék, hátha akkor többet alszik és nem kel éjjel annyiszor.

Ti hogy csináljátok?

Éjjelente hányszor adtok tápszert?


2021. jan. 31. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy ébredés után tápszer, kb egy-masfel órára rá tejpep gyümölcsel, utána alszik. Ebéd főzelék +csipegetni való, aztán két óra múlva kb tápszer.majd alszik megint. 4 körül kis gyümi,ha úgy ébred, ha nem akkor közös vacsi 6 körül rendes kajaval. Aztán ébredéstől függően, fürdés,majd esti tápszer 7-8 között.

Alvás borulást-fogzast leszámítva végig szokta aludni az éjszakát

2021. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ébredés tápszer

9körül joghurt (felturbózom zabpehellyel)

12körül főzelék

4körül gyümölcs kalács/keksz

6körül ua mint az ebéd vagy kenyér felvágott, sajt

8kor fürdés elalváshoz tápszer.

Éjjel még kelnek 1-2 alkalommal. Ilyenkor is tápszert kapnak

2021. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 9 hónapos.


Reggel 240ml tápszer

Tízórai 1 üveg dúsított gyümölcs. Utána alvás kB fél 12-ig.

Ebéd 1 órakor húsos főzelék, séta majd fél 3kor megy aludni.

Uzsonna ha felébredt fél 5 körül tejpép.

Vacsora 270ml tápszer este 8-kor, alvás.

Éjjel nem eszik csak vizet iszik.

73cm és 9,18kg

2021. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!