Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A babateába jobb a szőlőcukor...

A babateába jobb a szőlőcukor mint a sima cukor?

Figyelt kérdés
Ki mióta teáztatja a babáját es rak e bele valamit?

2021. febr. 8. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen cukor nem kell neki bele. Én teát sem adok. Most kezdek majd kóstoltatni,csak sima vizet szeretnék majd adni. A cukrot nem is ajánlják kb.5 éves koráig,innivaló formájában,még gyümölcslében sem. A víz az ajánlott. Vagy ha tea,akkor cukor nélkül,pl.édeskömény,annak alapból van egy édeskés íze. Csak utána lehet nem jön be majd a sima víz. :)
2021. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem jobb a szőlőcukor a répacukornál.

Egyik gyerekemet se teáztattam.

2021. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam teát a gyerekeknek nyáron, fél éves kor után, de cukor nem kell bele. A cukormentes kamillatea, mentatea vagy gyümölcstea teljesen jó, kellemes aromájú. Én is cukor nélkül iszom ezeket, sokkal jobban szeretem, mint a sima vizet. Nem kell édesíteni, elég, ha íze, illata van.
2021. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem teáztattam babaként.

Hozzàtáplálás megkezdése óta csak vizet kapott. Olyan 2 éves kora körül már kapott néha teát a reggelihez.

A picivel most fogjuk kezdeni a kóstoltatást, ő sem fog teát kapni, csak vizet, ha szomjas.

2021. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem jó a sima víz?
2021. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves, soha nem kapott teát, de ha adtam volna, akkor is csak cukor nélkül önmagában.

Csak a hozzátáplálás kezdetétől kapott anyatejen kívül mást is, de akkor is csak vizet. Már az elmúlt fél évben kóstoltattam vele gyümölcslevet ismerkedés céljából, de egy korty után elutasítja és inkább vizet kér

2021. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Mindig azon gondolkodom, hogy ezek ilyen provokatív kamukérdések-e, vagy tényleg vannak olyanok, akik már a kisbaba innivalóját is cukrozott akarják...?


Mert olyan abszurdnak tűnik az egész.

2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hasfajasos es nem hajlando teazni :( a cseppek nem hasznalnak
2021. febr. 8. 08:26
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Na a tea használni fog... bocs, de nem.

Az édeskömény (Mecsek pl) csak jól megtekeri a hasát, szélgörcsöket okoz. Ezt tartják eredménynek, miközben a gyerek kínlódik.

A kamilla kiszárítja a beleit, így pucolja ki. Mintha te kapnál egy beöntést.

Miért akarod kínozni? Elavult a teáztatás.

2021. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kis meretkben nem szarit a kamilla nem 6 litert akarok megitatni vele csuoan napi 2szer kb 20-30 milit
2021. febr. 8. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!