Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van olyan akinek ducibb a...

Van olyan akinek ducibb a babája és az ételek bevezetésénél "diétára" fogta?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a módja vagy diatetolgógus segít? Vagy nem kell foglalkozni vele és lemozogja tud már menni?

2021. márc. 18. 05:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell foglalkozni vele.

Annyi, hogy tápszerrel lehet túletetni, anyatejjel nem.

Szilárdnál pedig a későbbiekben érdemes odafigyelni, de a babáknak jóval több szénhidrát ( krumpli,batáta rizs gyümölcs) jell, mint egy kisgyereknek vagy felnőttnek.

2021. márc. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

A diéta szó mindössze étrendet jelent, nem fogyyókúrát. Szóval mindenképp.

pl: A feleslegesen hozzáadott cukrot tartalmazó ételek kerülése minden alkatú gyereknél jó ötlet. Tejpép pl.

2021. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nincs túletetve mert odafigyelek, mindig kevesebbet eszik mint amennyi a súlya szerint kellene mégis nagyon nő szélességbe :/
2021. márc. 18. 06:12
 4/17 A kérdező kommentje:
igen kerestem cukormentes tejpépeket sajnos alig van egy-két márka... de kalóriában az is rengeteg...több mint a tápszer
2021. márc. 18. 06:14
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

2.


Én azt hittem ez alap egy babánál


Nekem súlyproblémás volt, nem hízott, mégsem kapott cukrosat. Ezt hangsúlyozta a védőnő és gyerekorvos is.😕


Milupa cukormentes.

Szerintem elég egy márka... neki vaN vagy 5-6féléje

2021. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

"kerestem cukormentes tejpépeket"


De minek? A tejpép nem kötelező.

Lányom kapott Sinlacot, mert gyarapodási problémái volt, plusz reflux.

Fiamnak viszont eszembe se jutott semmilyen tejpépet, gabonapépet adni, mert egy normál súlyú gyereknek nincs szüksége rá. Eleve a hozzátáplálás nem arról kellene szóljon, hogy olyan ételekre szoktatod át, amiről utána ugyanúgy leszoktatod. Hisz melyik felnőtt eszik tejpépet?

2021. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

6


Én


Egyszerűen imádom



De egyetértek..


Minek a tejpép???


Sinlac sinemil alap verziója cukros amúgy

2021. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

tejpép helyett tejberizs, rizspép helyett tejberizs, zabkása ezeket eszem én is felnőtt ként...


akkor ti mivel kezditek/kezdtétek a hozzátáplálást?

2021. márc. 18. 06:42
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Mindent a táblázat szerint csináltam. Semmi tejpélet vagy tejbegrízt nem attam neki mert tök felesleges. Nem véletlenül van a táblázat.

2021. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Barackkal,almával,

Sütőtökkel, répával, krumplival


Táblázat szerint mentem én is

2021. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!