Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetése ezzel?

Glutén bevezetése ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Kislányom nemsokára 5 hónapos lesz, szeretném elkezdeni a glutén bevezetését. Egyébként tápszeres, 2-3 hete meg elkezdtük a kóstoltatást. Arra gondoltam hogy ilyet vennék és az első héten 1 kis kanállal kevernék a püréjébe, majd kettővel, stb. Aztán áttérnék a háromgabonásra. ( azt 6hótól ajánlják) Ez így jó lenne szerintetek?

A doki meg a védőnő is a Sinlacot ajánlották(már a hozzátáplálás említésére kiírta receptre) Olyan mintha ezt kellene ajánlani és kész. De nekem nem szimpi, azt olvastam hogy refluxos babáknak való meg olyanoknak akik nem híznak. Kislányom már megduplázta lassan a születési súlyát.

Nektek mi vált be?



#glutén #gríz #5 hóbapos
2020. okt. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos jó ez is. Én Hipp babakekszet reszeltem először a gyümijébe, azután csináltam vízbe grízt, szintén gyümölcsökkel:)
2020. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljeskiőrlésű, én nem ezzel kezdeném. Én azt olvastam, ezt nehezebben emésztik meg a babák, főleg, ha még nem vezették be a glutént.

Kicsit később inkább.

2020. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fosfovit keksz.6 hós korától reszeltem a kajájába.
2020. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Én valami müzlis gyümölcsös bébiételt adtam neki, a pépet picit később. De a Fosovit is tök jó, külön magában is eszi. A Sinemil jobb, mint a Sinlac. Picit kevesebb a cukor benne és ha jól emlékszem, olcsóbb is.
2020. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!