Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tanítsam meg kanállal...

Hogyan tanítsam meg kanállal enni és pohárból inni a babát?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda adod. Mennyi idős? Én alapból ht kezdetétől pohárral itattam. Mikor meg akarta fogni, oda adtam. A kanál is mikor kivette a kezemből, hagytam. Nem baj ha magára önti, vagy épp leeszi magát. 9 hósan egyedül ivott pohárból 13 hósan már próbált kanalazni. Most másfél éves és már egyre ügyesebben eszik
2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simàn hagyod, hogy gyakoroljon. Az èn gyerekem is rögtön pohàrbòl ivott, keves vizet töltöttem elsőre, meg a fürdőkàdban is gyakorolt. Sosem pürèztünk, mikor elèg nagy volt a kanalazashoz, akkor kapott egyet ès hamar beletalàlt a szàjàba.
2021. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónaposan adtam a kezébe, mindig 2 kanaloztunk 1 neki 1 nekem. A pohárral is próbálkoztunk eleinte én itattam, kapott csőrös poharat, azzal ő is gyakorolhatott.
2021. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos a lányom. 1 hónapja próbálkozik. Hiába 2 kanalaztunk, adtam oda neki had gyakoroljon, csak lerakta nem érdekelte. Egyszer csak ki vette a kezemből és azóta próbálkozik ügyesen :) pohárból csak úgy iszik ha tartom neki. Majd sikerül ez is
2021. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert én is hiába adom neki oda, csak ragcsalja maximum és ő is 15 hónapos.
2021. márc. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!