Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a babám, de már nem...

6 hónapos a babám, de már nem hajlandó cumis üvegből enni mióta megkínáltuk kanállal. Csak a teát hajlandó abból inni. Ez elég gond, mert még tápot úgy tudom adni kell neki sokáig . MONDJUK MEGOLDOM, HOGY BELEKEVEREM NEKI AZ ÉTELBE . Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálgasd a cumiüveget, de addig adhatsz neki tejpépet, az tápszer alapú és kanalas.
2013. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Piskotás kekszes pépet is adhatok neki ?Mert azt vettem legutóbb.
2013. jan. 15. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki piskótás tejpépet, mert a glutént be kell neki vezetni és ezek amúgy is 6 hótól vannak. Átmeneti sztrájkok vannak nálunk is. Ilyenkor egy nagyon kevés kakaópor vagy gyümölcslevet rakok a tápszerbe és egyből hajlandó cumisüvegből enni. Egy kis kreativitással mindent meg lehet oldani, csak kitartás kell hozzá :)
2013. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itatópoharat próbáltál már esetleg?
2013. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetes a kisbabám, és mi nem is akarunk neki cumisüveget egyáltalán! gyönyörűen iszik pohárból!
2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre ma megint elfogadta reggelire .Igen én is szoktam beletenni neki kakaót ,gyümit ,de egyszer csak úgyse kellett neki.Lehet bejön neki a kanalazás :)
2013. jan. 16. 17:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.
2013. jan. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!