Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezessem be a glutént...

Hogyan vezessem be a glutént búzadarával?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy meg kell főzni, inkább a mennyiséggel vagyok bajban. Hogyan főzzek olyan picit.

Úgy tudom, hogy kb. egy teáskanál tartalmaz 200mg glutént.

Gondolom első napokban még annyit se kell a gyümölcsp pürébe tenni.

Hogy főztök ilyen picit?

Vagy gondoltam a bulatara is, hogy azt reszelem inkabb bele.

Néztem a dm bio grizt is, de az tk. Azt meg elvileg nem lehet csak később nem is értem, vagy arra nem vonatkozik?



2021. márc. 23. 10:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, az óránkénti kelés néha too much és megzizzenek.

Átgondoltam, igazatok van, marad a ht keksz. Vettem simát és detki babakekszet is.

Aztan lehet megprobalom a dm grizt. Mindenkinek ment a zold pacsi.


A rizset es a zabot a gluten elott vagy utan vezettetek be? Mennyi ido telt el kozte?

2021. márc. 23. 15:31
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Én a zabot be sem vezettem. Sosem eszünk zabot,eszembe sem jutott.

Már 5 éves a lányom, evett már azóta. Semmi baja nem lett tőle.

2021. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ennyire szigorúan venni ezt a mit mikor. Gyakorlatilag barmit bármikor lehet. A lényeg, az összes allergén meglegyen 1 éves kor alatt.
2021. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

No para kérdező, néha mind megzizzenünk. 😉🤗😂😎

Kekszel bevezettem a glutént és utána igazából ahogy jöttek a babakaják, nem nézegettem jobban, hogy most melyikben miből van a glutén. Agybajt is kaptam volna. 😂

2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

13! 1 éves korig az összes allergén?

Konkrétan az én lányom szerintem 4 éves koráig nem kapott pl földimogyorót, mert biztonságosan nem tudta volna megenni.

10 hónaposan jött ki az első foga hegye! Hogy ette volna meg?

Valahogy a dióféléket korainak érzem 1 éves korig. Sok gyereknek foga sincs még (az én lányomnak se volt normális foga 1 évesen).

2021. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
#15 Mogyorókrém, darált mogyoró...
2021. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14 aa kivagyok😅😅

Biztos én is lelazulok majd ebben a témában, első gyerek + nem alszik.. Vagyis alszik csak ébred is🙄😅🤣



#15 Mogyoró, dió darálva. Szerintem nagyon egészségesek az olajos magvak, persze mértékkel és odafigyelve..

2021. márc. 23. 21:53
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
15 mogyorovaj? Turmixba összedaralni? Stb?
2021. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!