Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálás kezdetén...

A hozzátáplálás kezdetén minden ételt pároljuk kell vagy adható nyersen is ?

Figyelt kérdés
Barátnőm minden ételt megparol a babának én viszont eddig azt hittem hogy pl a barack vagy az alma adható nyersen. Mi az igazság?
2021. ápr. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs adható nyersen ha nincs semmi extra.

Az enyémek refluxosok voltak, gasztroenterológus azt mondta almát csak párolva kapjanak. Abból sincs semmi ha valaki indok nélkül ad almát párolva, ilyen részletekben nem kell elveszni :)

2021. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyers, reszelt almával kezdtük a hozzátáplálást. Nem lett tőle semmi baja a kislányomnak. A körtét is úgy kapta, hogy üvegreszelőn reszeltem le, teljesen pép állagú lett. Főzve/ párolva nem volt előtte.
2021. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mi 1 honap mulva fogjuk kezdeni, vasaroltam 2in1 philips avent parolo es turmixolot, en parolni fogom a gyerekorvos tanacsara meg az elejen :)
2021. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn vegyesen adtam főttet meg nyerset. Banànt nyersen, rèpàt levesben főve. Mindent ùgy, hogy maganak tudja fogni es harapdàlni.
2021. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyersen is.

Nekem pl az almát nem ette meg nyersen. Csak ha pároltam. A körtét, barackot viszon igen.

2021. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!