Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálás megkezdése...

A hozzátáplálás megkezdése után kialakul valami rendszer?

Figyelt kérdés
4,5 hónaposan szeretném elkezdeni fokozatosan a hozzátáplálást, jelenleg iszsz anyatejes a kislányom. Rendszert képtelenség kialakitani az evésben. Ha fog kapni más kaját akkor fog rendezodni valamilyen szinten? Nektek hogy volt?
2021. júl. 5. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Iszsz volt a fiam, semmi rendszer nem volt benne.

Aztán 4 hósan elkezdtük a hozzátaplálást. Elsőre 10kor kapott délelött mindig gyümölcsöt.

Majd kb 1 hónap után kivaltottuk az uzsonnát is, a megszokott gyümit kapta 4-5óra közt, az ujat delelött vezettem be.


Kb 7hósan kivaltottuk a reggelit is, az kenyér/kifli volt valamivel, akkor mar stabilan ült. (+ugye a tízórai/uzsi).


8hósan az ebéd jött.

8fele reggeli, 10fele uzsi, dél-fél1kor ebéd, 4kor uzsi.


Majd 10hósan a vacsi is ki lett váltva, 7kor, utána egyből fürdés.

(Anyatejet 13hós koraig kapott, elalváskor)

2021. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan fél évesen kezdtük a hozzátáplálást, de azt egyértelműen rendszerben. Reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora. Mindig odaültettem magunkhoz, és kapott ő is a mi kajánkból (BLW-zünk, de ha pürésen etettem volna is hasonlóan csináltam volna, értelemszerűen akkor nem falatkákat adtam volna a kezébe). A szoptatásokban nem volt változás, azok továbbra is teljesen random vannak még most is (11 hónapos már). Mondjuk 4,5 hónaposan nálunk pont, hogy volt rendszer a szoptatásban, ez később "romlott el", akkor elég stabilan 2-3 óránként kérte.
2021. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!