Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7,5 hónapos a kislányom,...

7,5 hónapos a kislányom, kezdek kifogyni az ötletekből amiket adhatok neki. Ki mit ad a babájának enni?

Figyelt kérdés
Szívesen bármit meghallgatok, ki mikor mit adott enni a picúrnak.
2021. aug. 12. 21:32
 1/7 anonim válasza:
30%
Egyen vasat ^-^
2021. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Miket kapott eddig?
2021. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemájat,halat és főtt tojást én heti 1x már adtam neki ilyenkor.


Most van a szezonja a cukkininek, padlizsánnak...ezt főzelékként szeretik, fűszerek is jöhetnek: petrezselyem, oregánó, kapor, illetve kevéske hagyma, fokhagyma.


Avokádókrém? Kenyérfélék? Kekszek?


Gyümölcs minden formában.


Tejpépek?

2021. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Tejpépek,a megengedett gyümölcsöket centrifugáztam,turmixoltam,pépeltem,vízben főtt grízhez adtam neki a gyümölcsöt,innivalót készítettem gyümölcsökből,próbálkoztam kevés főtt csirkemellel (a mai napig nem eszik húst,nem szereti),májjal (azt szereti),a tojásra sajnos allergiás így azt csak próbáltam de annak a sárgájából érdemes kenyérre való vajkrémet készíteni,szeretik.


Sok mindent kipróbáltam,főleg a külföldi oldalakról,ott változatosabb.

2021. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kásák, zab, köles, amaránt, banánnal, joghurttal. Túró gyümölcsökkel. Rántotta, omlett. Leves, belefőtt répa. Gyümölcs magában. Reszwlt alma babakeksszel.
2021. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Alma, banán, őszibarack, sárgabarack, meggy, cseresznye, banán, körte, dinnye, szilva

Répa, krumpli, padlizsán, brokkoli, tök, cékla, borsó

Csirke, máj

Griz, kukorica, búza, rizs

Kifli, pástétom, szalonna, joghurt

Babakeksz

Ezeket eszi párolva majd turmixolva.

Mi jöhet még ezután? Mivel hogyan variálható?

2021. aug. 13. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha tudsz egy kicsit angolul:

[link]

2021. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!