Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adtok delutan gyümölcsöt a...

Adtok delutan gyümölcsöt a nyolc honapos babanak?

Figyelt kérdés
Lehet buta kerdes ne haragudjatok, elsö gyerekes fiatal edesanya vagyok. Eddig felvaltva adtam a kislanyomnak tejpepet vagy gyümölcsöt delutan/estefele. Nem tudtam, hogy nem szabad. Vedönö itt nincs. Köszönöm a valaszokat

2021. szept. 3. 15:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Eddig felvaltva kapta delelött tejpep vagy gyümölcs, ebedre fözelek hus, delutan gyümölcs vagy tejpep. Ma szolt egy ismerösöm hogy vigyazzak mert delutan illetve estefele szigoruan tilos gyümölcsöt adni mert meg betegitem a babamat.
2021. szept. 3. 15:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ostobaság. Nem lesz ettől semmi baja.
2021. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami be van vezetve (rehát nem először kapja) az mehet nyugodtan.

Egyébként este azért nem jó adni mert nem laktatja úgy a babát, gyorsan felszívódik, hamarabb megéhezik

2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség 🤦
2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én 1 éves lányom tegnap kétpofára tömte uzsonnára a szőlőt. 8 hónaposan is kapott délután gyümölcsöt, természetesen semmi baja. Nem is értem, az ismerősöd honnan szedte ezt az ostobaságot?
2021. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne pontosan beteg? Gondold végig. Leépíteném az ilyen ismerőst.


Nálunk az uzsonna gyümölcs szokott lenni, és vacsi végén, desszertnek is benyom egy körtét/almát/mangót/marék epret stb.

10 óraira is szokott kapni gyümit vagy joghutrot. A főétel meg húsféle, szénhidráttal, zöldségekkel.

2021. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposnak is adok délután gyümölcsöt. Semmi baja nem lesz, második gyerek.
2021. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok gyümölcsöt neki. Vagy magában turmixolva adom, tejpéppel keverve, darált keksszel vagy vízben felfőzött búzadarával. Túrót is szoktam elkeverni babapudinggal vagy joghurtal és abba teszek pl banánt. Azt nagyon szereti. (Én is 😅😅😅)
2021. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az égadta világon semmi baja nem lesz. Maximum nem olyan laktató. A kedves ismerősöd meg buta mint a föld.
2021. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszaitokat. Mindenkinek szep hetveget
2021. szept. 3. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!