Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem ehetnek a terhes...

Miért nem ehetnek a terhes nők cseresznyét, görög dinnyét, szőlőt? Tegnap voltam dokinál, aki megerősített abban, hogy babát várok, elmondta hogy ezek a gyümölcsök kerülendők. Bár én délután pont megettem egy nagy tál cserit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 07:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
????? Én pont ezeket kívánom:-( Meg a lángost pedig az aztán nem egészséges:-( Kíváncsian várom a többiek mit írnk
2011. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhességem alatt csak ezeket zabáltam,soha senki nem mondta ,hogy nem lehetne,pedig minden orvosom tudott róla!
2011. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hát esetleg a cseresznye nem puffaszt, a dinnye-szőlő meg nagyon édes?

De akkor is hülyeség, mindig mindenhol azt mondjták, hogy rengeteg zöldség gyümölcs az egészséges, nem??

:)

2011. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a dokit szerintem cseréld le, de sürgősen. Még hogy nem ehet egy kismama gyümölcsöket???? Ugyan mi a baj a dinnyével vagy a cseresznyével? Ugyan már, terhes vagy, nem beteg, a vitaminokra meg szüksége van a szervezetednek is és a picinek is.
2011. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nagyon jo kerdes, miert ne ehetnenek? Cseresznyet en is zabalom most.. Nem kerdeztel ra hogy miert is nem szabad? Gorog dinnyet meg kiloslag eszem. Vizhajto lenne? Jo lenne ra kerdezni a dokira. 39+6hkm
2011. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én szeptemberben szültem. Annyi dinnyét ettem, hogy azóta sem tudok ránézni :-D


Viszont nővéremet eltiltotta az orvosa a dinnyétől, mert vizesedett tőle. Nem tudom, hogy ezek után mi az igazság.


[link]

2011. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A cseresznye max. azért lehet kerülendő, mert terhesen amúgy is hajlamos az ember a puffadásra, és a cseri erre rátesz egy lapáttal. Más baj nem lehet belőle. Ha nem érezted magad rosszul tőle, egyed bátran.

A másik kettőt elképzelni sem tudom.

2011. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
a dinnye vízhajtó,a szőlőben nagyon sok a cukor,a cseresznye meg szorulást okozhat.gondolom ezek miatt mondta.ettől függetlenül nyugodtan edd őket,persze nem öt kilót naponta.
2011. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Én megőrülök az ilyentől.

Mármint attól,hogy valaki elmegy az orvosához,és kérdésekkel jön haza.

Én azért megyek az orvosomhoz,hogy a kérdéseimre választ kapjak. Nyilván,van hogy olyat mond a doki,ami új,és akkor újabb kérdéseim lesznek,de hát nem tartom magamban,és hozom ide,hanem megkérdezem tőle!


Amikor ezeket sorolta neked,nem volt benned a kérdés,hogy "oké doktor úr,de miért nem lehet ezeket enni?"

2011. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyél ami jólesik!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!