Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adtok delutan gyümölcsöt a...

Adtok delutan gyümölcsöt a nyolc honapos babanak?

Figyelt kérdés
Lehet buta kerdes ne haragudjatok, elsö gyerekes fiatal edesanya vagyok. Eddig felvaltva adtam a kislanyomnak tejpepet vagy gyümölcsöt delutan/estefele. Nem tudtam, hogy nem szabad. Vedönö itt nincs. Köszönöm a valaszokat

2021. szept. 3. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi baja lenne mit mond?



Ilyenkor már 4-szer evett a fiam, pedig 6 hónaposan kezdtem vele.


Nyilván kapott gyümölcsöt is délután.

Főleg, hogy jellemzően mi is akkor esszük.

2021. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8hónapos blw-s baba a kislányom

6,5 hónapos kora óta eszik

MINDENT

Tehát

Igen, uzsira kap gyümölcsöt (mert az uzsi nálunk mindig gyümölcs, a tízóraival együtt)

A babádnak pedig nem lesz baja, mondjuk kiváncsi lennék az ismerős magyarázatára, higy mégis, miért lenne beteg a baba😅

2021. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mert a gyümölcs savas es ejjel a gypmorban fermentalodik. Meg rohad ejjel a gyomraban es hasfajast okoz. En öszinte leszek adok delutan 5 6 kor is gyümölcsöt ha keri. Ki hasznalom a jo idöt sokat jarok vele a parkba, viszem a kis üveg reszelömet es reszelek almat barackot neki aztan meg eszi a friss levegön. Sose gondoltam bele hogy bajt okoznek nele
2021. szept. 3. 22:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem okozol.


Viszont lassan adhatnál reszeletlen gyümit, hogy gyakorolja a rágást.

2021. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Délutánra mivel dúsítjátok a gyümit? Az jó, ha zabot, kölest, kuszkusz, búzadarát is teszek bele?

Este még vacsira mit szoktatok?

2021. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!