Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok kedvenc recepteket írnj?

Tudnátok kedvenc recepteket írnj?

Figyelt kérdés
Összetevők + mennyiséget is írjatok kérlek

2021. szept. 10. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz. Mennyi idős babának, gyereknek? :)
2021. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éves lesz
2021. szept. 15. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves kislányom már egy jó ideje azt eszi amit mi

De kerülöm azóta a túlfűszerezést,általában amit készítek sótlan lesz

Csipőset nem adok,sem füstöltet

Sok recept van a neten

2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam meglőve, amikor azt mondták hogy most már azt ehet amit mi. Mert én irtó fűszeresen, keletiesen, főleg vega módon, sok szójával, rengeteg zöldséggel eszek. Férjem meg húst hússal. Illetve sokszor mi rendeltünk, pont e kettősség miatt, hétvégén nagyszülőknél.


Volt egy nehéz átmenet, de aztán kialakult a fiam ízlése és amentén ismét tudok haladni. Neki pl bejönnek a keleti fűszerek, bátrabban kísérleteznek. A főzelék is jól csúszik. Hús legyen de igazán ne sok.

Már csak a férjemmel kéne megszerettetnem a zöldséget, az egészsége miatt is, de ő tényleg hajthatatlan. :)

2021. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Két éves kislányom cukorbeteg
2021. okt. 16. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!