Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves kor után tej, tápszer...

1 éves kor után tej, tápszer vagy tejital?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Tej
Tápszer
Tejital
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez elsősorban pénztárcafüggő. A tejital doboza alsó hangon 2000 Ft, de van olyan, ami 3500-4000. Én személy szerint azt adtam/adok nekik, mert jóval több tápanyag van benne, mint a sima tejben. Szerencsére mindketten szerették, illetve a lányom még issza jelenleg is. Akinek nem fér bele, vagy csak szimplán nem fogadja el a gyerek, az adhat sima tejet is. Tápszert nem írnak fel 1 éves kor után receptre, szóval azzal árban nem vagy beljebb, meg hát amúgy is babáknak való, ezért van csak 1 éves korig.
2021. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom mindjárt 13 hónapos, még van 5 doboz tápszerünk. Reggel és este iszik még tápszert. Valószínűleg - a vitaminok miatt - ha elfogy, akkor tejital adok neki. Nappal egyébként már iszik tejet például a vacsora mellé. Anyagilag mindegy, majd meglátjuk elfogadja-e a tejitalt.
2021. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál🙂, nekem felírta a doki pedig elműlt egyéves Milumil Ha 2est írt.

De szeretném a legjobbat adni neki.

2021. szept. 29. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az más, a HA az hipoallergén, vagyis speciális tápszer, azt indokolt esetben felírhatja 1 éves kor után is. De amúgy ha nem érzékeny a gyerek semmire, akkor abszolút indokolatlan, hogy HA-st kapjon ennyi idősen.
2021. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A lányom is Milumil Ha 2-és tápszert iszik. 1 éves kor felett nekünk már nem írták fel, de nem is bánom különösebben.
2021. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!