Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szerint hasznos a tehénte...

Akik szerint hasznos a tehéntej a gyereknek, az mivel bizonyítja?

Figyelt kérdés

Mert a tápszer, tejital kifejezetten korcsoport szerint babáknak készül, a tehéntej ugye nem.

Két tábor van, és én arra vagyok kíváncsi, hogy aki "tápszerellenes", mert az olyan mű izé, az mivel indokolja, hogy a tej jobb választás?



2014. dec. 5. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok tápszerellenes, de ha már említed, hogy mű izé, akkor talán pont ezért. Mert ez mű, a tehéntej meg természetes.
2014. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éves kora óta reggelre tejet adok neki. Este junior italt kap - vagyis tápszert.

Szóval én egyik táborban sem vagyok.

Simán adok neki tejet mindenfél ellenérzés nélkül.

Hasznos...? Van benne sok minden, ami szerintem kell a gyereknek. Nem lehet úgy felnevelni egy gyereket, h ne kapjon az égvilágon semmit, ami teljesen hétköznapi dolog, mint pl a tej.

Itt egy cikk pl:

[link]

2014. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Minek ezt bizonyítani?


Ha nem fosik tőle, akkor ihatja.

2014. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tejellenes.

De mivel a férjem nem bírja, én meg nem iszok, ezért vonakodok bevezetni. Azaz nem az, hogy bevezetni, mert ok, ismerje meg a gyerek ezt is, de minden reggel-este csak ezt adni? Valahogy én a tejitalban jobban bízok, mert abban tudom, mi van, és az szigorúan ellenőrzött.

Nem is tartunk itthon, kb havi 3 tégladobozos fogy el most.

2014. dec. 5. 15:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En egyik taborba sem tartozom, sjanos a mai vilagban mar semmiben nem erzem magma bi\tosnak, taplalkozas teren, naponta dolnek meg elmeletek… Nalunk a kovetkezo volt, a kisfiam 6 honaposan egyik naprol a masikra nem itta meg a tapszert…semmilyet! Par kortyot ivott csak , majd oklendezni ekzdett es sirt, h neki nem kell…aztan szepen sorban kiprobaltam ketsegbeesesemben az osszes kaphato tapszert, hatha valamelyik izlik neki, de nem…ekkor, mivel ams lehetosegem nem volt, videkrol rendeltem falusi tehentejet, azt forralgattam, es az megitta boldogan. Nem en valasztottam, hanem o ! de nem vagyok se tej parti, se ellene!
2014. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ennek a kérdésnek a válaszai ihlették a kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__etelek..

És aki ennyire mű ellenes, az nem is szed semmi vitamint? Az homeopátiát használ betegség esetén (mert az természetes), nem pedig gyógyszert (mert az is mű)?


Szóval csak érdekel a "másik oldal".

2014. dec. 5. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban azt szajkózták, hogy a tej élet, erő, egészség, a tojás méreg, a zsír méreg, a margarin = egészség. Felnőtt koromra a tej, a margarin lett méreg, a tojás, a zsír meg egészséges. Azóta én fenntartással fogadom a végletes irányzatokat.


Vegyes, mértékletes táplálkozásból nagy baj nem lehet szerintem, ez igaz a kicsikre is a rájuk vonatkozó alapszabályok betartásával. Mikor, mit, hogy lehet bevezetni...

2014. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem a tehéntejről beszélsz, nem a dobozos cuccról.
2014. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bocsi, nem kotekedesbol, meg nem is a kerdeshez tartozik, de a homeopatia nem termeszetes, ugyanugy gyogyszer csak kis adagokban! bocs az offert!
2014. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia a nagy büdös semmi.
2014. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!