Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2évesen nem eszik semmit,mit...

2évesen nem eszik semmit,mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éves fiam mèg mindig cicizik, van is eleg tejem de mar nem eleg taplalo reg szamara szerintem, eleg valogatos ,mindig volt eddig nagy kedvence amit szinte mindennap meg is csinaltam neki(pl borsóleves,milánói teszta, szaftos teszta tejfollel) vagy volt/van olyan nap mikor csak a kenyeret hajlandó elfogadni vajasan pl, de vannak idők mikor napokig nem eszik szinte semmit!! De szó szerint semmit sem csak cici vagy esetleg burgonyaszirom ,kuki, valami túrórudi esetleg egy két falat akármi, nem édesszájú nem szokott nasizni viszont sajnos a gyumolcsoket se eszi meg, zoldsegekbol is a paradicsom amit eddig megevett , neha mar sirni tudnek hogy valamit elrontottam vagy elrontok .. 18kg ugyhogy igazabol a sulyaval minden rendben es nemreg volt vervetel az is okes .. el szeretnem valasztani a cicitol mostmar lehet az segitene

#Nem eszik a gyerek
2021. okt. 15. 21:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha olyan napja van egyebkent hogy eszik akkor az sem olyan hű de sok.. orulok ha egynap 2x eszik es egy kis nasit (rudit) megeszik, egyebkent mindig vele probalok enni
2021. okt. 15. 21:28
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy 18 kiló és nem eszik.. egyszerűen NEM fér össze,

Úgyhogy hagyd! Ne rágódj a semmin!

Nem, nem eszik, hanem nem azt eszi, amit szeretnél, ami csak azért abszurd, mert te adod neki azt is, amit nem szeretnéd, hogy egyen.... Gondold csak végig!

(Egy valóban nem evő gyerek nem éri el 2 évesen egy 5-6 éves súlyát.)

2021. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A súlyával minden rendben? Tényleg? Iszonyat kövér.
2021. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
2-es, épp azért kövér, mert nem rendes ételt eszik, hanem zsíros anyatejet egész nap.
2021. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

4, a 2,5 évesem még aktívan szopizik, mellette rendesen eszik, de normális ételeket, nem túrórudit és társait...tadam: 13 kiló!

Nem az anyatejtől lett ekkora az a gyerek, hanem a folyamatos: "jaj, egyél már valamit, odaadok minden szemetet"-traktától

2021. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
De a tiéd rendes étel mellett szopizik, nem csak azt eszik. Az anyatejnél nincs hízlalóbb étel. Épp azért nem eszik mást, mert jóllakik a tejjel.
2021. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

"Az anyatejnél nincs hízlalóbb étel."

Menj már! Az iszisz anyatejes gyerekem olyan csonti volt, hogy...


Ez a gyerek meg csipszen, kukin, rudin, kenyeren, ez meg azon él... Mind magas kalória tartalmú szemét kaja, ami hízlal fél maroknyi mennyiségben is.

2021. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a célom hogy minél kövérebb legyen es minél tobb kaloriat vigyen be hidd el a zsíros “szar” kajákkal.. szomoru hogy az okostojások itt elik ki az anomin szuper anyuka szerepet. Az ,hogy mostmár nem vonok el se cukrot se lisztet se zsírt a gyerek szervezetétől az en dolgom hidjetek el nem 3honapos korától eszik rendes ételeket.. probaltam es kicsinek neha neha el is fogadta a zoldseget, gyumolcsot stb de aztan mar nem fogadta el es idovel orultem hogy a “szemét” kaját is megeszi es nem, nem eroltetem egyaltalan ..kínálom, ha megeszi megeszi, ha nem akkor probalom kesobb!( nem 5perc mulva es addig cicit se kap) de megse kell neki..igen a korához képest jóval tobb kiló de a gyerekorvos szerint egészséges .. en most csak tanácsot vagy masok tapasztatát szerettem volna megnezni kinek volt igy a gyereke es mikor valtozott akarmi 😏
2021. okt. 15. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
A 2 éves kor nálunk is ilyen volt, májkrémes kenyéren és virslin élt, de azzal is kergetni kellett. Aztán ebbe belefáradtam, és tadamm, elkezdett normálisan enni :)
2021. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

A fiam 8 honapos korig csak anyatej

Majd magyon lassan tudtam csak raszoktatni a rendes kajara


1 evesen 85vm es 14kg volt


Most 16 eves 189cm es 100kg

Es meg novesben van 😂

2021. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!