Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak a babámnak ebédre,...

Mit adjak a babámnak ebédre, ha éppen kirándulunk?

Figyelt kérdés

1 éves múlt és szinte már mindent eszik. Eddig a kirándulásokat véletlenül mindig úgy bonyolítottuk le, hogy pont uzsi-idő volt, így akkor kapott gyümölcsöt meg kekszet, de most ebédidőben olyan helyen leszünk, ahol nem tudok ételt melegíteni, tápot meg már csak este szoktam neki adni. Itthon ebédre a főztömet eszi, néha bébiételt. Utóbbi eléggé kihülne, ha elvinném magammal. Van hőtartó cumisüvegtartónk, amibe beférne, de valójában semmit nem ér, minden lehül benne.


Ilyenkor ti mit adtok a babának?


Én szendvicsre gondoltam. Meg étterem van ott talán még ahová megyünk, de lehet már bezárt meg szívesebben etetem a saját főztömmel. Étteremben lehet megmelegítenék a kajáját, de arra nem akarok alapozni.


Köszi!🙂



2021. okt. 20. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szendvics, bármi krémes kifli, kenyér sajttal, zöldséggel a legegyszerűbb, de süthetsz tócsnit, lángost, fánkot, rántott dolgok is jók hidegen friss zöldséggel.
2021. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan üveges bébi ételt vittem, ami szobahőmérsékleten is ehető ( valami olyan, amiben van gyümölcs). Mellette általában volt még pogácsa, vagy valami más, könnyen ehető pékáru. Az én gyerekeim a szendvicset ennyi idősen még nem igen ették meg.
2021. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs, keksz, nem lesz semmi baja, ha "uzsonnát" kap ebédre.

De volt olyan is, hogy répa meg krumplikockákat vittem joghurtos szósszal, simán jó kaja hidegen is.

2021. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal konkrétan mi a probléma, amit ti fogtok enni?
2021. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az én lányom melegítês nélkül eszi az üveges kaját, így azt szoktam vinni ilyenkor.
2021. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is olyan bébi ételt szoktam vinni, amit nem szükséges melegíteni. Vagy péksüteményt, gyümölcsöt, kekszet
2021. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármit,amit ti is esztek.Szendvics, gyümölcs,keksz,pogácsa,bármi.
2021. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csirkemellet párolt zöldségekkel
2021. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én otthonra mindig főztem, de ha elmentünk kirándulni, vagy mászkálni, akkor üveges bébiételt vittem. Az bírja a strapát. Meg hidegen is jó íze van.
2021. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kakaós csiga vagy túrós bukta, pizzás csiga?
2021. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!