Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 honapos babának, milyen...

8 honapos babának, milyen gyakran vezettek be új zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
A gyümölcsökkel óvatos vagyok, mert sokáig refluxos volt a lányom. Így még csak a körtét és ma egy kevés almát kóstolt a gyümölcsök közül rizspehelyel. De nem tudom a zöldségekkel mi a helyzet, egy csomó mindent ehetne már a táblázat szerint én meg tökre úgy érzem le vagyunk maradva de nagyon. Ha mondjuk adok neki heti szinten egy új gyümölcsöt akkor azon a héten már maximum egy új zöldséget adjak a hét másik felében?
2021. nov. 8. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 nap alatt már kijön ha gond van valamivel, de esetleg próbálhatod azt is, hogy gyümölcs Helyett inkább most zöldségekkel próbálkozol. Így pár hét alatt össze tudod ismertetni egy párral a kis pocakját és szépen behozzátok a "lemaradást". Persze ez nem azt jelenti hogy bármiről is lekésett volna! Csak azért mondom, hogy óvatosan, mert ha eddig is óvatos voltál, akkor most se terheld meg hirtelen sokmindennel, csak azért mert már mennyi mindent ehet, mert ha eddig is óvatosan volt bánva a pocakjával akkor most megárthat.

Viszont a refluxal nincs tapasztalatom, de ha elmúlt neki és nem mondták hogy később lehet még baj tőle, akkor nyugodtan elkezdhetsz már bátrabb enni! Ha nincs egyébként egészségügyi problémája, akkor nyugodtan kínálgasd a dolgokkal egyre többször.

2021. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nagyként már nem izgultam túl, a legtöbb dolgot ették is eddigre. Piciként, a hozzátáplálás elején kivártam a 3-4 napokat rendesen.
2021. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!