Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6.5 hónapos baba szorulásos,...

6.5 hónapos baba szorulásos, mi vált be?

Figyelt kérdés

A következő ételeket vetettem be: alma, körte, krumpli, édesburgonya, sütőtök, hús, glutén.

Kb 3 hete kap pürét, azóta gyakorlatilag nem kakil, de az utóbbi pár napban láthatóan szenved. Nyom, kipirul, majd elkezd sírni. Néha egy-egy körömnyi elég kemény gombóc kijön, de többnyire semmi. Sokat pisil.

2 napja kap egy két fél szilvát is más gyümölccsel de semmi.

Valami ötlet, mit próbáljak? Az orvos szerint a brokkoli még korai lenne és nem is tenne jót a beleinek.


2022. jan. 20. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Laxaclean vált be, aztán ahogy megszokta az új ételeket, el is tudtuk hagyni.
2022. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel egy kis bio olajat a purejebe, dm ben lehet kapni... vagy olivaolajat :)
2022. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Extra szűz olívaolajat szoktam bele löttyinteni.
2022. jan. 20. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam is szorulasos lett a hozzatáplálás kezdetekor. Nagyon figyeltem rá, hogy csak olyan ételeket kapjon, ami lazítja a szekletet. Minden nap kapott Kecskeméti szilva puret, vagy barackot, (sárga vagy őszi) banánt addig nem adtam neki, burgonyát sem. Edesburit, sutotokot igen.

Ami egyszer bevált, mikor már nagyon bogyózott, összekevertem a szilva és az őszibarack puret, az meghajtotta. Kb 1,5-2 hónapig tartott nála ez, aztán szépen beállt normálra.

2022. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!